Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maradjak-e itthon a macskával?

Maradjak-e itthon a macskával?

Figyelt kérdés
Meg vagyok hívva vendégségbe, viszont félek, hogy a cicám szétszedi a lakást félelmében. (petárda, tűzijáték)

2021. dec. 31. 11:49
A kérdező szavazást indított:
igen, maradj otthon vele
nem szükséges otthon maradnod.
41 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám nem fél, az előző macskám félt, de nem szedte szét a házat, csak búvóhelyet keresett, ezért az egyik sarokba, egy kis asztal alatt csináltam neki egy kuckó, amit le is takartam, csak annyi rés volt rajta, hogy tudja hol tud ki-be mászkálni. Elég biztonságosnak ítélte, ki se jött onnan amíg ez ment.
2021. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Nyugi mit tud csinálni egyedül max egy kicsit kaparja a kanapét meg lever egy két vázát.Nem tudod valakited megkérni hogy vigyázzon rá?
2021. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem tudok senkit megkérni.
2021. dec. 31. 12:12
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Hááát......................

Vidd a macsekod.

Vagy bízd rá valakire.(szomszéd pl.)

2021. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Csinálj nekik egy nyugi szobát, alommal, játékkal, takarókkal, búvóhellyel, kajával és oda zárd be őket. Függönyt húzd be, redőnyt engedd le ha van. Törékeny dolgokat rakd el, lehetőleg ne kanapés szobába rakd őket és nem lesz nagy baj. Ágyat, széked takard le.
2021. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell őrizni a macskát, semmi bajt nem tud csinálni. Ha nagyon félted, zárd be egy szobába, ahol semmit nem tud szétszedni. Szerintem az túlzás, hogy otthon akarsz maradni vele.
2021. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Víz alom élelem letakart doboz szállító stb legyen neki , ne fűtsd túl a szobát .
2021. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod hogy mennyire fél, illetve menyire szoktak petárdázni.

Hozzánk pl a kertbe is bedobják a petárdákat a büdös ciguk.


Ha nálatok kultúráltabbak, és korábbi szilveszterekkor se félt a cica akkor nem kell otthon maradnod vele. A redőnyöket engedd le, a tévét bekapcsolva hagynám neki hogy elnyomja a kinti zajokat.

2021. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mentett macsekom nagyon félt mindentől, ilyenkor gyengébb nyugtatót adtunk neki és végigaludta az egészet
2021. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző cicám rettegett a zajoktól, a legtávolabbi égzengést meghallva azonnal elbújt valami védett helyre. Nem szedett szét, nem rombolt semmit, ki sem mozdult a helyéről (volt, hogy alig találtam meg, olyan lehetetlen helyre bújt..). A mostanit nem zavarja az ilyesmi, a tűzijáték sem, viharnál a nyitott erkélyajtónál hevert, csupán egyszer kerekedett el a szeme (igaz, akkor nekem is), amikor egy közeli lecsapó villám brutális volt. De amúgy meg sem mozdult, hevert nyugodtan tovább.
2021. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!