Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a jobb a cicámnak a...

Melyik a jobb a cicámnak a Whiskas vagy a Kitekat?

Figyelt kérdés
2007. dec. 29. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egykutya :)

Egyik sem az "igazi" a cicáknak. Csak jó a promóciója.

2007. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem a Whiskas-t, és meg fog lepni, de ugyanúgy néz ki mint a Pedigree Junior kutyatáp. De azért ha már cicákról van szó, a száraztáp minden tápanyagot tartalmaz amire egy macskának szüksége van, viszont a konzerveledelt, vagy az alutasakosat jobban szeretik, ezért ajánlott keverni.Így a szárazt és a konzerveset ajánlott megfelezni, ha keverve adod neki.
2008. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó,de a cicád dönti el hogy neki melyik a jó
2008. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha jót akarsz a macskádnak akkor ne etessd ezekkel. Ezt a két terméket azért szeretik annyira a macskák, mert van bennük ízfokozó és hát a beltartalma sem jobb, mint egy jóval olcsóbb terméknek pl. tescos macskaja. Mindegyiknek a hústartalma 4%. Semmivel sem jobb a drágább szebb csomagolású konzerv, mint a nem annyira mutatós olcsóbb. Persze vannak kivételek, amik ugyan drágák, de minőségi. Alánlom neked a Bozita termékeket. Ezek hústartalma 80-90%. Ez tényleg macskakaja! :) www.goldenhill.hu ha érdekelne
2008. febr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem!!
2010. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a whiskas azért úgy NÉZ KI(nem az) mint a Pedigree junior mert egy cég (Waltham, Mars) 2 irányzatban. A mi cicánk whiskast, kite katot, darlingot, meg penny-s zafírt, friskiest eszik és nagyon egészséges, szép a bundája meg minden. Szerintem mind2 jó a cicádnak
2010. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem.

Tényleg 4százalék a hústartalmuk,ami nagyon kevés.Ajánlom inkább a Bioplant vagy Real Naturet ami ugyanannyiba kerül,a hústartalmuk azonban 60százalék körüli.

2011. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!