Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vizet vagy tejet adtok a cicának?

Vizet vagy tejet adtok a cicának?

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 08:56
A kérdező szavazást indított:
Vizet
Tejet
53 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Néha adok tejet is,szereti.Meg ugye én nem nyaltam be a cicatej gyártó cégek baromságát hogy laktózérzékeny minden macska.Egyszer nem fosott a tejtől.Tehát nem követek semmi divatot,azt eszik-iszik a macskek amit szeret.
2022. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Vizet, mindenképpen. Esetleg macskatejet, de az emberi fogyasztásra használatos tejet ne erőltesd szerintem. A legtöbb macska ugyanis érzékeny a laktózra és nagyon meg tudja viselni a kis gyomrukat, ha adsz nekik.
2022. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Na a 2-eske benyalta 🤣🤣👍😿😿
2022. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem, de volt olyan debil a családban, aki megpróbálta, hiába mondtam neki. Szegény cica összerondította utána az egész fürdőszobát. Akkor és ott ki is adtam a rokonnak, hogy nekiállhat feltakarítani.
2022. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem mellesleg a felelős állattartás ismérve, hogyha x<50% esélye is van annak, hogy valami nem jó az állatodnak, akkor nem erőlteted. Nem white trash módon belelovallod magad abba, hogy “höhö, kib*szok én a macskatej gyártókkal, mer a éreccségimmel jobban tudom én”, aztán vagy ártasz vele az állatodnak, vagy szerencsés esetben kisebb kárt okozol csak neki.
2022. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%
Tudod érdekes hogy csak az utóbbi 2-3 éve érzékenyek a cicusok a tej-re.Mióta léteznek a felelős állattartás,barf etetés,laktózérzékeny cica,kutyaovi,kutyacipő.Ám nem akarok én kibaszni senkivel,egyszerűen csak tapasztalatból etetek.Mondok egy példát:bementem tápot venni,és rámakartak sózni 15 ezer ft-os jutalomfalatot,mert az húú de jó a cicának.Te mint felelős cicatartó meg is vetted volna azt a szarhht.Én úgy voltam vele hogy abból veszek neki 10kiló csirkemellet.Ki etet jobban,te vagy én??
2022. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
21%
A 2 es válaszolnak csak annyit üzenek hogy anno mit adtak a macskáknak ha nem rendes tejet?
2022. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

“Te mint felelős cicatartó meg is vetted volna azt a szarhht.”


Nem. Korábban leírtam, hogy vizet adok nagyrészt a macskáimnak. A macskatej alkalmi kiadás. Nem értem a feltételezésedet arról, hogy milyen értékben vásárolok macskatápot, mivel még az emberi fogyasztásra alkalmas tejnél is olcsóbb a csapvíz, amit egy tálkába ki lehet ereszteni a macskának. Ennek eredményeképpen tehát nem is teszed ki rizikónak az állatot és olcsóbban ki is jössz a végén.

2022. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hopp. Nem vitát akartam szítani a kérdésemmel, elnézést.


Kérlek ne vitázzatok. Mindenki azzal etet/itat, amivel akar, csak ne ártson az állatának.

Valakinél lehet nem jött be a tejy az ne adjon neki, másnál bejött, az adjon neki. Szerintem ez ennyi.


Egyébként azért kérdeztem, mert 13 éve tejet kap a cicánk és nem volt baja sosem, de mások inkább vizet adnak neki. Ez a szavazásból is kiderül. De ezzel nem azt akarom mondani, hogy Metamorphosis butaságokat beszél. Egyáltalán nem. Ha egy cica érzékeny rá, akkor ne adjanak neki tejet.


Ettől függetlenül köszönöm a válaszokat. :)

2022. jan. 9. 10:17
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Van valami ebben a tápgyártó elhintésben.Elkell adni mindent.Macska mászócentrum meg minden ökörség./Én is vettem/.Fölöslegesen,le se szar..ja.Ez a tej dolog is olyan hogy 100 macskából van pár amelyik érzékeny rá ennyi.Nyilván ha megy tőle a hasa nem kap.Víz meg akkor is kell ha tejet is adsz neki.
2022. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!