Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ott lehet hagyni egy hétre...

Ott lehet hagyni egy hétre egy macskát egyedül a lakásban? (etetés meg lenne oldva)

Figyelt kérdés

Sajnos a következő időszakban többször is elő fog fordulni, hogy egy-egy hetet nem leszünk otthon. Lesz, aki átjön etetni a macskát, de épp csak pár percet fog ott tölteni, csak annyit, amennyi alatt gyorsan ad neki enni. Ezt leszámítva teljesen egyedül lesz a macska. Kinti-benti cica, nehezíti a helyzetet, hogy ez idő alatt végig bent lenne. (naponta 3-4 órát szokott kint tölteni)


Mit gondoltok?


2022. jan. 10. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ott lehet hagyni, de nem lesz a cicának kellemes.
2022. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Enyém ha 12 órát dolgozom az megviseli.Tehát hetekre egyedülhagyod??Egy álomgazdi vagy.
2022. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha kimehetne, kellemesebb lenne neki. Az alom nagyon megtelik egy hét alatt, és lelkileg is nagyon megviselné.
2022. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

NE hagyd egyedül!!!!

Ha nem nyaralgatás miatt mentek, hanem valami vészhelyzet miatt, akkor addig keressetek egy ismerőst, aki bevállalja a cicát hosszabb időre, vagy ha más nem, macskapanzió!

2022. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Borzalmas lenne neki, hogy ki se mehet. Keress egy cicaszittert, aki nem csak etetni megy oda.
2022. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem almozza ki senki napi 2x, akkor a lakasnak annyi szerintem, minden uszni fog a pisiben es kakiban.

Csak az etetes nem eleg, de ha ra tudnak nezni naponta es egy picit jatszani is vele, normalisan takaritjak az almot, akkor kibirja :)

Nem lesz idealis, de tuleli.

2022. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
7: a macska se egy tárgy. Sokuk igényli a társaságot. Ugyanúgy le kell fárasztani, mint a kutyát, ha nem kinti macska. Ennyi erőből a kutyának is csak kaja és wc kell, úgyis fél napot legalább alszik, mint a macska.
2022. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem megviselné nagyon. Lehet depis lenne, nem enne stb.

Egy rokonom kórházban volt 1,5-2 hétig, ez idő alatt cica-szitterkedtem. 2x 1-2 órát egy nap. Nagyon ki volt éhezve a cica a szeretetre, ahogy meghallotta hogy jövök az ablakba ugrott és ordított kétségbeesetten. Amikor mennem kellett alig akart elengedni..nagyon sírt, mászott rám.

Ha csak kaját adni ugrottam volba be, szerintem megbolondult volna.

2022. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Kibírja, nem hal bele.
2022. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minden cica más, lehet pont leszarja, feltalálja magát, de lehet hogy mindent romba dönt és depis lesz.

De azért annyi kéne neki, hogy mindennap reggel-este 1 órára valaki lenne vele. Enni, inni, almolni, kicsit megszeretgetni, játszani vele, szőroldó paszta, kis jutalomfalat meg szellőztetni(friss levegő).

Száraz táp, friss víz és tiszta alom több(3) helyre is legyen kitéve. Biztonságos játékok mindenfelé a lakásban.

2022. jan. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!