Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hívják azokat a buci...

Hogy hívják azokat a buci fejű macskákat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire érthető, de az olyan cicára gondolok, aminek nem ilyen kis keskeny az arca hanem bucifeje van. Meg a bundája is olyan dús és nagy
2022. jan. 14. 13:46
 1/8 anonim válasza:
76%

Szia. Sok olyan macska van. Én rögtön a Britt rövidszőrű macskára gondoltam. Nekik van nagy fejük. Viszont rengeten más olyan macska fajta van.

Például.Mainecoon. Nekük a pofijuk nagyobb felnőtt korukra. A testfelépítésük is meg a hosszú szőrű macskák is.

Ezenkívűl ezekre gondolhatsz még:Birman,Cymric,Exotic,Himalája,Sokoke,

De szerintem még mindig a Britt rövidszőrű macskának meg az Exotic macskának van nagyobb arca és feje. Esetleg keresd ki,hogy macskafajtákat adjon ki képpel.

2022. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
51%
Lapos arcú macskáknak is hívják őket: Britt rövidszőrű,Perzsa,Burmilla,Bombay,Himalájai,Scottish Fold,Selkirk Rex,Munchkin,Egzotikus rövidszőrű
2022. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Buci-Cica
2022. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
51%
Esetleg ha tudnál még valamit róluk írni akkor segíthetek
2022. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Ezt nem tudni, bazze...

Perzsa macska!

2022. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Néztem a leírt fajtákról képeket éa a brit rövidszőrűrt kerestem. Nagyon édes cicák😍
2022. jan. 14. 14:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Hivatalos árat nem láttam róla sehol de amit írnak néhány oldalon az elképszető 😮 Tényleg lehet akár 150.000ft is??
2022. jan. 14. 15:01
 8/8 anonim válasza:
67%
Igen mivel fajmacska. Főleg hogyha tiszta Brit rövidszőrű családból származik. De keresgélj hátha találsz valahol
2022. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!