Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szabnak a macskamenhelye...

Miért szabnak a macskamenhelyek és mentőegyesületek túlzott feltételeket a cicák örökbefogadására?

Figyelt kérdés

Nemrég vesztettem el 13,5 éves cicámat, áttétes daganatos megbetegedés miatt. Szívesen fogadnék egy cicust, mert így nagyon üresnek érzem az életemet, viszont az összes egyesületnél részletes bemutatkozást kérnek, és ezen felül még örökbefogadási szerződést is aláíratnak a leendő gazdikkal. Nyilván érdekli őket, hogy mégis hova kerülnek, de ezek már hatalmas túlzások.

Van itt olyan, aki hasonlóan vélekedik e témában?


2022. jan. 14. 20:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
84%

Én pl. megkérdeztem tőled, hogy miért baj az 5 nap, te pedig csak pocskondiázol mindenkit a válasz helyett.

Attól, hogy sürgősen keresnek gazdit még nem eresztik szélnek a cicàkat ész nélkül. Ez a felelősségvállalás része egyébként.

Szóval szerintem minden cica és macskamentő nevében is kérhetem, hogy inkább vegyél magadnak egy plüsst. Vagy egérriasztót. Vagy a jó ég tudja mire akartad beszerezni azt a szegény állatot...

2022. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:
Utolsó, éppen, hogy te írtad a legnagyobb parasztságokat! Még a kákán is csomót keresel, de, hogy valamit én is írjak rólad ismeretlenül, pont a magadfajták pontozzák le a kérdésekhez fűzött legértelmesebb válaszokat. Nyilván ettől érzitek magatokat jobban.
2022. jan. 16. 18:01
 53/68 A kérdező kommentje:
17:59, az anyukádat fáraszd inkább, és most nagyon finoman fogalmaztam.
2022. jan. 16. 18:05
 54/68 anonim ***** válasza:
81%

Elmebajos szerencsétlen.

Az egész témát visszaolvasva totál érthető hogy neked nem adnak a menhelyek macskát.

2022. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:

18:08, elég elmebajos vagy te!

Hol olvastál ilyet, hogy nekem nem adnak, te agyhalott?!

Másoktól hallottam, és olvastam is arról, hogy milyen nagy feneket kerítenek a dolognak, én ezért még meg sem próbáltam. Ha jobb lennél szövegértelmezésből, és nem állna tőled távol a logikus gondolkodás, akkor ezt már magad is kiemelhetted volna az itt leírtakból, de kötekedni könnyebb, mert ahhoz nem szükséges még az átlagos IQ sem.

2022. jan. 16. 18:18
 56/68 anonim ***** válasza:
52%
A menhelyek rohadtul átestek a ló túloldalára utolsó. Már abszolút nem látják el a feladatukat- és úgy tűnik nem is céljuk.
2022. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
35%

Én is szoktam olyan dolgokról papolni amiről fingom nincs mert meg sem próbáltam, azaz személyes tapaztalatom nulla.

Ja, nem.

2022. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 A kérdező kommentje:
18:23, mások azért írják le a tapasztalataikat, hogy akiknek még nincs, az adott témában, az is informálódhasson, és tudjon mérlegelni.
2022. jan. 16. 18:27
 59/68 A kérdező kommentje:
18:19 Személyesen még nem volt szerencsém, csak olvastam, hogy nagyon nehezen adnak ki állatot, viszont az adományokat szinte követelik, arra hivatkozva, hogy rengeteg az állat.
2022. jan. 16. 18:30
 60/68 anonim ***** válasza:
64%
Olvasni es mondani barmit lehet. Nincs tapasztalatod, de a frocsoges az megy. Az elet tobbi teruleten is igy viselkedsz amugy? Tapasztalas helyett hallomasbol mar elore eliteled a dolgokat? Szar lehet igy elni.
2022. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!