Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most ezért nem állnak velem...

Most ezért nem állnak velem szóba a szomszédok?!

Figyelt kérdés

Van a közös udvarban egy macska, szép cirmos, sántít kicsit. Nem tudom a nevét, vagy, hogy egyáltalán van-e olyan neki, de nem ez a lényeg...

A lakásomban él egy ugyanilyen kinézetű cica, Málna. Egy hónapja a kintit Műmálna néven szólongatom és hallgat is rá. Nálam úgy szokás, ha van egy régi macskaismerősöm, legyen Tigriske, akkor egy hozzá hasonló nekem Műtigriske értelemszerűen.


Mi nem tetszik most a többi lakónak? Nem szeretik Műmálnát?



2022. jan. 16. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha megkérdeznéd őket? Valószínűleg többet tudnának segíteni.
2022. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi honnan tudjuk, hogy mi nem tetszik nekik? Nyilvan nem a nevvel van a baj, nem tudom eteted-e, de lehet az zavarja oket, hogy odaszokott. Passz.

Hala az egnek gondolom van szad, tudsz beszelni, kerdezd meg toluk.

2022. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És ez hogy nyilvánul meg, mit csinálnak a szomszédok? Kicsit bővebben...
2022. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Te fogyatékos vagy ?
2022. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nem nagyon értem.
2022. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Most az a kérdés, hogy a szomszédok Műmálnára hiszik-e azt, hogy a Te Málnád, és azért nem állnak szóba veled, mert mindig az udvaron látják?
2022. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom az zavarja őket hogy oda szokatsz egy kóbormacskát. A béna név választásaid nem hiszem, hogy bárkit is izgatnának a közeledben.
2022. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fogadd be a cicát vagy hirdesd meg, keress neki gazdát.

Én imádom a macskákat, de pont ezért nagyon nem örülnék, ha valaki csak odaszoktatná, de egyébként ugyanúgy járna-kelne a nagyvilágban és ez viszont nem zavarná az illetőt. Ráadásul azért mondjuk ki, az igenis bosszantó, ha összekakálja az udvart.

2022. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodom.
2022. jan. 19. 18:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Műmálna meghalt.
2022. jan. 25. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!