Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi időbe telt mire a...

Mennyi időbe telt mire a kölyök macskád feloldódott és nem csak bújkált a lakásban?

Figyelt kérdés

Tegnap este kaptam egy kis cicát, magától nem jön oda hozzám, de ha pl felveszem és simogatom akkor bújik, nyalogat és dorombol

Viszont egy idő után megszeppen és el bújik az ágy alá. :D Egyenlőre csak velem ilyen mást nem igazán visel el, próbálok vele annyit foglalkozni amennyi neki jól esik és ha menni akar akkor hagyom, had menjen. Nálatok mennyi időbe telt mire teljesen meg szokott titeket és a helyet? (Nem akarok semmit sem siettetni csak érdekel, hogy másoknál, hogy alakult)



2022. jan. 20. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
3-4 nap, az éhség nagy úr. 🙃
2022. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Hónapokig nem láttam az enyémet, enni akkor jött elő, mikor nem voltam itthon.
2022. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem nagyon gyorsan hozzaszokott az uj kornyezethez :D nem is nagyon bujkalt, masnap mar ugy mozgott mintha mindig is itt elt volna 😅
2022. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár az enyém egy nagy kivétel, de érdekességnek írom. Korábbi macskáim nem ilyenek voltak.

Utcáról hoztam haza, kölyök, elhagyatott helyen, volt kint valami tál, valaki etette, de amennyi bolha és féreg volt benne (csont sovány volt de baromi nagy hassal, és kölyök volt, tehát nem vemhes) nem élt volna túl sokáig szegénykém. Pont kutyát sétáltattunk, de nem félt, csak sírt, megfogtam, mindent engedett, végig a kezemben volt, nem próbált menekülni, amikor haza értünk és elengedtem a házban úgy sétálgatott (volna, mert nem sokat haladt a bolháktól), mintha mindig is nálunk lakott volna. Megfürdettük bolha irtó samponnal, mert csak az volt itthon, és csak másnap tudtuk dokihoz vinni, de arra pont jó volt, hogy kevésbé csípjék a bolhák. Evett, játszott, simogattuk, feljött az ölünkbe az első naptól kezdve, tényleg nem találkoztam még ilyen macsekkal, tényleg, mintha mindig is velünk lakott volna. Elképesztő.

2022. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk első éjjel már a kölkem ágyában aludt :-D

Másnap nem volt otthon a gyermek, így - értelemszerűen - az én ágyamban aludt :-D

2022. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hamar, második nap már jött hozzánk. Igaz, ő egy jól szocializált, lakásban, gazdiközelben tartott. Egy kóbornál azért más a helyzet, ők sokkal több traumának lehettek kitéve, mire befogadja őket valaki.


Te nagyon jól haladsz, nem lesz itt semmi baj. Természetes, hogy az első időkben félősebb, ez hetekig is megmaradhat akár.

2022. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Kb három-négy nap volt, semmi erőltetés nélkül, ő kezdett megbátrodni, közeledni hozzánk. Porszívó mai napig kizárva, azonnal menekül a lakásból 😁
2022. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az első nap megbarátkoztam vele.
2022. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Letettem, azt mászkált.

Nem bújt el sehova, mindent megnézett, azután pedig ahová mentem, oda jött utánam ő is.

2022. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1-2 nap
2022. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!