Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák télen kevesebb...

A macskák télen kevesebb területet járnak be?

Figyelt kérdés
Szokott a kertünkbe járni egy szürke macska, elég sovány volt, megsajnáltuk, ezért rendszeresen tettünk ki neki macskakaját. Jött is rendszeresen és evett, de október vége, november eleje után nem láttuk, nem evett a kitett kajából. Ápolt, szép volt a szőrzete, szerintem nem volt kóbor, bár madarakra is szokott vadászni, találtunk már többször a kertben hiányos madártetemet. Elképzelhető, hogy csak a hidegebb idő miatt nem jár hozzánk, vagy inkább valami történhetett vele?
2022. jan. 21. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szomorú, hogy sokan kintiként felelősségtelenül tartanak macskát. A kinti macska sajnos nincs biztonságban.
2022. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy volt-e gazdája. Mint írtam szép volt a szőrzete, de azért jött és evett, igaz nem minden nap, de volt amikor sokat. Itt egy kép róla: [link]
2022. jan. 21. 00:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy vemhes lett, ha nőstény volt, és ezért nem látogat.
2022. jan. 21. 01:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ha etetve van, oda vissza jár bármikor. Remélem jóra fordult a sora és valaki befogadta és nem esett baja.
2022. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindkettőtöknek.
2022. jan. 27. 02:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megjelent a kertben a macska, semmi baja nincs szerencsére. Most láttuk először ősz óta. Már biztos, hogy van gazdája.
2022. márc. 15. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!