Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt már hasonló helyzetetek?B...

Volt már hasonló helyzetetek?Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy macskát de az anyukám nem engedi mert társasházban élünk.Mit tegyek?
2022. jan. 23. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyud nem engedi, akkor egyelőre nem lesz cicád.

Menhelyekre tudsz menni segíteni, ott mindig örülnek a dolgos kezeknek.

2022. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. O dont, nem te. Neki kell finansziroznia ezt az egeszet, o veszi a kajat, o viszi allatorvoshoz ha beteg, evente oltasra stb stb. Ha te nem foglalkozol vele, nem takaritasz utana, akkor az is az o feladata lesz.

Ha elkoltozol es nem tudod elvinni,mert kolis leszel vagy eppen az alberletben nem engedik, anyukadra marad, nem rad. A macska nem 1-2 evig el, hanem legalabb 15, gondolni kell erre is.

Majd ha mar kulon elsz es optimalisak a korulmenyek, lehet cicad. Ne aggodj, semmirol nem maradsz le, nekem is felnottkent lett csak eloszor kutyam es macskam is, jobb is igy, mert nem fuggok senkitol se anyagilag, se maskepp sem.

2022. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, voltam már hasonló helyzetben. Gyerekkoromban rettentően szerettem volna egy berni pásztor kutyust, meg voltam őrülve értük. A szüleim természetesen nem engedték, hiszen egy pici lakásban laktunk, nekünk is kevés volt a hely. Nagyon nehezen fogadtam el, hogy nem lesz kutyám, pláne akkora. Fel kellett nőnöm ahhoz, hogy megértsem.

Hogy mit tegyél? Egyrészt járj sokat olyan ismerősökhöz, barátokhoz, akiknek van cicájuk. Másrészt menj segíteni önkéntesként állatmenhelyre, ott is szeretgetheted őket.

2022. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Egy barátnőm nemrég járt a Noé állatotthonban, lehet ott segíteni, azt hiszem, szerintem amíg a szüleid/anyukád elzárkózik a saját cica elől, ez nem lenne rossz ötlet, te is kiéled magad, ők is örülnek a segítségnek.
2022. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Semmit. Gyűts némi pénzt, aztán majd ha elköltözöl olyan macskád lesz amilyet csak szeretnél.
2022. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!