Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért alszik a macskám ilyen...

Miért alszik a macskám ilyen helyeken a lakásban? (kép lent)

Figyelt kérdés

Valamikor az ágyban, a lavórban, szekrényben alszik.


[link]


2010. szept. 9. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert neki ott kényelmes!

:)

2010. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ott érzi magát a legnyagobb biztonságban, és csendben
2010. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
gondolom azért mert ott érzi biztonságban magát :) kuckós :)
2010. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig feltalálják magukat, számunkra érdekes helyekre is befekszenek és ott órákig mozdulatlanul szendereghetnek. :) Ágy alatt, szekrény tetején, páraelszívó tetején, mosógépdob, kutya doboza. Bezzeg az ő számára kiválasztott, drágán megvásárolt, hiper-szupi cicaágyikóra rá se néz. :D
2010. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az enyém a cipőimen szokott aludni reggelente... igaz én nem bánom mert ilyen hűvös időben jól jön az elő melegítés :) de nála is megvannak a fura helyek: postaláda (cső postaládánk van) vödör, külömböző helyeken ott felejtett ruha darabok...
2010. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Zöld kéz mindenkinek!

Aki tud az még írjon üdv.

2010. szept. 9. 18:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó vagyok, mpost jutott még eszembe egy kedves történet. Télen bográcsoztunk kint, ültem a tűznél és mivel ott jó idő volt félig lehúztam a kabátom cippzárját. Jött a macskám és mint aki haza megy, olyan természetességgel felugrott az ölembe és addig szenvedett még bemászott a kabátba. Kb úgy néztem ki mint egy kenguru mama, a macska lesett kifele, meg persze úgy dorombolt mint egy platós Zil hegymenetbe.
2010. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a történetet tetszett :D

az én macskám be fekszik közénk az ágyba olyan aranyos dorombol :D

2010. szept. 9. 18:57
 9/12 anonim ***** válasza:
velem történt már olyan hogy hason fekve aludtam, és bejött, ráfeküdt a derekamra és ott aludt el! nem mondom, kicsit kényelmetlen volt :)
2010. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A mi macsekunk is mindenhol aludt már a lakásban.


Egy időben a fali ruhásszekrény ajtaját nyitotta ki felülről, és annak a polcán aludt.

Néha elvétette a bemászást, és kaptunk egy zuhanó macskát a nyakunkba :)

2010. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!