Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egri állatkórházban mennyibe...

Egri állatkórházban mennyibe kerül kb. egy műtét? Utókezelés?

Figyelt kérdés

Amikor befogadtam a cicámat tisztában voltam vele, hogy a kisállattartás nem ingyen van. Ő is a családunk tagja nem szeretném, hogy szenvedjen. Jókat hallottam, de szeretnék tisztában lenni az árakkal. A macskám pofija fel van dagadva, kapott antibiotikumot 4 napja az állatorvostól. Ő 2 hetet mondott, hogy ha nem megy le a genny menjünk vissza, de egyelőre nem látok rajta javulást. Azt mondta, hogy ha az injekciótól nem javul műteni kell. Viszont ebben az esetben inkább elvinném Egerbe. Ezért szeretnék érdeklődni, tudom minden eset más de mennyibe kerül kb. egy műtét, a bentfekvés és az utókezelés? A honlapon nem találtam árat de ha linkeltek azt is megköszönöm.

Ha bemegyek nem szeretném mindjárt ezzel a kérdéssel kezdeni de meglepődni sem szeretnék a végén. Köszönettel, egy cicás család.



2022. jan. 25. 09:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Töredékébe mint egy ember ugyanolyan műtétje.
2022. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
36 312 460 hivd fel es kerdezd meg. mi honnan tudjuk?
2022. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan meg lehet kérdezni előre a várható költségeket szóbol ért az ember alapon. Miután pár alkalommal meglepő volt a végösszeg, rá szoktam kérdezni 1-1 beavatkozás, vizsgálat díjára. De nem Egerbe járok.
2022. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Természetes, hogy megkérdezed, nekik is természetes. Hogyan készüljek, milyen összeg? Utókezelés, hány nap lábadozás? Előre beszerezzünk-e valamit? Ennyi a kérdés. Inkább az a fura, ha nem kérdezi meg valaki, szóval bátran. Tárcsázd, mond el, hogy 2 hétből eltelt 1,5, te amit laikusként látsz az, hogy ugyanakkora a duzzanat, erre az esetre a dr..... a műtétet mondta. És akkor jöhetnek a kérdések amiket fent írtam, illetve, hogy mikor tudjátok összeegyeztetni, mikor vigyétek, megbeszéltek egy időpontot. Akkor megvizsgálja megint az orvos, ha nem kell akkor meg se műtik. Bízz bennük, rendes, jószívű emberek dolgoznak ott akik a macskádért és érted vannak.
2022. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Örülök, hogy ilyen természetes a telefonos érdeklődés ott, volt ahol már leráztak, meg, hogy személyesen stb. Ezt az injekciót is levételesnek éreztük. Kicsit megnyomkodta a pofiját és ennyi bele se nézett a fülébe vagy valami. (Csak jajj meg ne harapjon, az amúgy teljesen szelíd jólnevelt cicám).

Fel fogom hívni őket, igazatok van ez a legjobb megoldás.

2022. jan. 25. 09:33
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Fent van a weboldalon:

egy műtét: 12 900

egy másik műtét: 21 000

további műtét amin műtenek: 17 600

2022. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
#6 érthetetlen amit írsz, viszont ha elégedetlen vagy az állatorvossal, akkor vidd mindenképp másikhoz.
2022. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Na akkor egy szakmai válasz.


Itt, ennyiből, senki nem fogja tudni megmondani.


- Mit kell műteni? Fog? Csont? Fül?

- Nem tudni hány műtét kell, 1-2-...?

- Milyen és mennyi utókezelés kell? 1-2-...?

- Kell-e előtte rtg. labor, ...?


Na ezeket nem tudja előre SENKI.


Egy senki. NEM állatorvos! >:)

2022. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4%

8# lehet, hogy 15 éve szerettél volna állatorvosi rendelőbe recepciósnak menni, de 3 nap után kidobtak, szóval tőled a szakmai válasz barokkos túlzás (=ordas nagy kamu).


Egy állatorvos a telefonba -azon kívül, hogy alap, hogy személyesen kell megnéznie a kisállatot a gazdi által elmondott tünetekből, illetve amit a másik orvos elmondott a gazdinak abból azért le tudja szűkíteni a kört a legvalószínűbb esetekre. Nem azt mondja mennyi utókezelés kell, hanem mire lehet az egyes esetekben számítani.


Jól írod, te egy senki vagy.

2022. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy nyugodtan kezdheted azzal a kérdéssel, jogod van tudni, hogy mennyibe kerül egy szolgáltatás, amit igénybe szeretnél venni.
2022. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!