Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki hogyan lehet annyira...

Valaki hogyan lehet annyira kegyetlen, hogy kivégez egy macskát?

Figyelt kérdés

2020 tavaszán etettem egy kóbor cicát, vagyis volt egy gazdája felettünk, de nem adtak neki semmit, viszont a macska "hazament". Kullacsos, rühes volt, fülrühes, férges.... Kikupáltam, adtam neki ennivalót, azt terveztem, hogy elviszem ivartalanítani is, bár féltem, mert más macskája. A világ leghálásabb cicája volt, szószerint éhhalál elől mentettem...

A szomszéd szemét vénasszony rákészült, mert nem az övé és idézem, "felcsinálta a macskáimat, téged megvár csapjad agyon te". Mondjuk a családom is felbiztatta és nem engedte befogadni... Hiába mondtam a vénasszonynak, hogy befogadtam, ne bántsa.


Fél év után hazajött a fia Németországból és szó szerint hidegvérrel kivégezték. A szüleim meg falaznak nekik...


Minden egyes nap hiányzik azóta is.... Hogy tehet bárki ilyet....


2022. jan. 27. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Még ez a jobbik eset. Sok háznál éhen szomjan tengődik a háziállat, nekik életük végéig viselniük kell a "gazdi" szeretetét... Szomszédunknál hátra van b*szva csúnyán szólva egy pár nm-es területre, rühes, beteg, minden baja van és nem foglalkoznak vele.

Minimum "jogosítványhoz" kötném az állattartást vagy legalább egy hogyanlegyélfelelősgazdi tanfolyamhoz.

2022. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Amíg ilyen disznóölő taplófalvi őstulok a miniszterelnök is, nem lesz itt komoly állatvédelmi törvény sosem.
2022. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Miért lettem lepontozva?
2022. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen beteg állatok akik bármire képesek.
2022. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket annyi évre kéne a börtönbe zárni mint a gyilkosokat mert ez is gyilkosság
2022. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

#3:

Mert összemosod a disznóvágást az állatvédelemmel. A macska kedvtelésből tartott állat, a házisertés NEM az.

2022. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 1-es voltam, nem a kettes.
2022. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnálom. Tudom milyen kedves lehetett a cicus. Nekem is van egy. Plusz dícséret a jó lelkedért, mert meggyógyítottad, etetted. Aki meg ezt csinálta az egy tapló. Az ilyent kellene jelenteni az állatvédőknél. Hogy lett szerencsétlen "kivégezve"?
2022. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Ne haragudj, de ha tudod, hogy konkrétan veled akarják megöletni a macskát, és alapból ekkora suttyók mellett laksz, akkor mi a f.szért engeded ezek után is szabadon a macskát???
2022. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert gazdás macska volt és mindig haza ment oda, ahol lakott... Plusz a szüleim nem engedték be, de nem is tudtam volna bezárva megtartani...
2022. jan. 30. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!