Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicusomat ma elvittem orvoshoz...

Cicusomat ma elvittem orvoshoz, mert nagyon vakarta a fülét. A doki megvizsgálta, kitisztította a füleit, és kapott cseppet is. Állítólag hallójárat gyulladása van. Normális a viselkedése jelen esetben?

Figyelt kérdés

Ez délelőtt volt, és mióta hazajöttünk gyakorlatilag egész nap alszik.

Amikor megjöttünk, szédelgett, elbújt a lakásban. Majd miután előjött, lefeküdt. Sokáig csak próbált aludni, de szinte folyamatosan rázta a fejét, majd elaludt. Ez természetes? Fájhat neki? Vagy az orvos annyira megpiszkálta, hogy azt próbálja kiheverni?

Inkább vigyem vissza holnap? Mit tegyek?


2022. jan. 31. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
3%
Vidd vissza, jól kellene lennie. Ez inkább úgy tűnik, mintha beletolta volna mélyebbre a fülébe a cuccot.
2022. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Lehet a stressz, alapból beteg, levert, emellett túl van egy állatorvoson, semmi cuccot nem tolt beljebb a doki, még az ötletet sem értem, mondjuk nem is akarom. A fülmosás minden másnap két hétig, utána minden 3.nap, így tovább, hetente egyszer pedig több hónap, mert nagyon makacs tud lenni és kiújul. A fülcsepp a mosás mellett. Ezt elmondta az orvos, remélem. Ha holnap sem jó a viselkedése hívd föl az orvost. Antibiotikumot kapott? Láza volt?
2022. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Az én cicámat mindig megviseli az orvosi út. Engedd pihenni. A fülüket sokszor rázzák,ha hozzá lett nyúlva belül. Ha marad a viselkedés, vidd vissza,ne várj sokat.
2022. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!