Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska rágja az aloeverat,...

Macska rágja az aloeverat, hogyan tudnam leszoktatni rola, vagy tenni ellene?

Figyelt kérdés
Benti cicarol van szo, amint bekerult a lakasba az aloevera, egybol rakattant. Gondolkoztam a macskafuvon de van egy megerzesem, hogy akkor felvaltva ragna a kettot. Mit tudnek csinalni?

2022. febr. 8. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél búzát és ültesd cserépbe. Imádják a búzafüvet. Nálam is rágják az aloét (és a fikuszt) amikor épp nincs búzafű, pedig elvileg nekik méreg. Igyekszem mindig tartani itthon búzafüvet. Minden nap kapnak, és olyankor nem érdekli őket egyik szobanövény sem.
2022. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt: egy mezőgazdasági kisboltban vettem a búzát. Bio, fél kilós, és szerintem soha nem fogy el, annyira keveset kell belőle ültetni.
2022. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Elpakolod a novenyt olyan helyre, ahol nem eri el.

Probalkozhatsz macskafuvel, de szerintem nem oszt, nem szoroz, akkor is ra fog menni mas novenyekre is, ha eleri.

Nekem mar eppen ezert nincs bent egy viragom se, nem tudtam olyan helyre tenni, ahol nem erne el. O nem ragta oket, hanem kikaparta a foldet, rapisilt, nagy kupit csinalt :D

2022. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Öhm, mondjuk tedd olyan helyre, ahol nem éri el?

És de, ültess macskafüvet, ugyanis a macskádnak jól láthatóan szüksége van rá.

2022. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 Vetömagrol van szo? Esetleg a kül csávázások miatt nem lehet mérgezö?
2022. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5, városi liba vagyok, fogalmam sincs mi az a kül csávázás, de amit vettem, az sima bio búza, ami emberi fogyasztásra is alkalmas.
2022. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj meg, de miért van mérgező növény a lakásban? Ha macskát tartok, akkor alap, hogy nem hozok a lakásba mérgező vagy veszélyes növényeket...
2022. febr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Zabálni fogja míg nem rakod el egy zárt szobába, ez az egyetlen megoldás! Kirakhatjátok a macskafüvet, ugyanúgy fog mellé aloét is rágni, mert finom! Az aloe fosat, kb. ennyi a mérgező hatása. A jácint, ami most 14-hez közeledve egyre több jut haza, na az viszont halálos!!! A sárkányfa, diffenbacchia gyomor gyulladást és bélgyulladást okoz. Ha hirtelen lelegeli, nem fog enni napokig és csak alszik! Jó esetben..
2022. febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi narancshéjat rakunk a cserépre vagy citromfüves cseppeket azokat nem szereti a macska, nálunk ez bevált:)
2022. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!