Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem kakil a macskam?

Miért nem kakil a macskam?

Figyelt kérdés
10 honapos ivartalanitott nosteny kiscicus. Azert irok mert mar nem akarom az orvost nyaggatni, csak aggodok. Kinti benti cica, este 6 elott mindig be van hivva csak delutan megy ki kicsit nezelodni, jatszani es ezzel szokasa lett kint vegezni a dolgat ezert nem tunt fel hogy nem urit vagy mikor volt az utolso. Tegnap delutan amikor hivtuk be 4 korul nagyon remegett, nyavogott es azt hittuk megmergeztek. Szaladtunk vele orvoshoz, megrontgeneztek es nincs olyan baja hanem csak szekrekedes. Kapott vagy 4 szurit is, de nem voltam ott igy nem tudom miket, de gondolom amik segitik a szeklet ellazitasaban. Meg paraffin vagy nem tudom mi az, olyat is ivott. Estefele jol volt, rengeteget pukizott, lement a nagy hasa, nyujtozkodott. De nem kakilt. Az almot kicsereltuk meg problatunk ingert csinalni, mert amikor beletesszuk szokott jonni inger, de most nem. Szabad etetni vagy mivel kene? Felek hogy komoly baja lesz abbol hogy nem urit. De a kedelye eleg jo mar, mintha nem is lenne baja. Pedig van, hat nem urit.

2022. febr. 9. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kell is ennie, hogy legyen ami kitolja a túloldalon! Nedves eledelt adnék, hogy puhább legyen neki.
2022. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egészségügyi könyvébe (amibe az oltásokat is vezetik) be kellett volna írni, így a saját orvosod is látja a kezeléseket. (ill. adniuk kellett volna egy kezelési lapot)
2022. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!