Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Erkélyre mobil (mozgatható)...

Erkélyre mobil (mozgatható) macskahálóra van valami ötlet?

Figyelt kérdés

Szeretnénk néha kiengedni a cicust az erkélyre nézelődni, viszont nem szeretnénk állandóan egy hálót látni a nappaliból, mintha valami börtönben élnénk. (meg néha jó lenne kikönyökölni az erkélykorlátra, porrongyot kirázni)


1. emelet és egy parkra nézünk, úgyhogy nincs életveszélyben a macska ha kiszökne a hálón, nem kell hogy über ultra biztos legyen, de azért nem engedném ki a nélkül, nem szeretnék rohangálni utána...


Szóval van valakinek valami ötlete elhúzható/lehúzható levehető/kinyitható/eltűntethető erkélyre kifeszíthető macskahálóra?



2022. febr. 10. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Mobilt nem könnyű házilag kivitelezni, kivéve, ha ezermester a családtag. Fixet, fa keretes ablakba, földszinten én is meg tudom csinálni (persze nem profi módon, csak "összetákolva)), de emeleti erkélyre szakemberrel szoktam készíttetni (egy éve volt kb. ötven ezer).

Ők szerintem a mozgathatót is meg tudják oldani.

[link]

[link]

Ja, és nem látszik "börtönnek" a macskaháló.:)

2022. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!