Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska oltas helyen nem mulo...

Macska oltas helyen nem mulo csomo?

Figyelt kérdés
Masfel eves cicam augusztus vegen kapott kombinalt oltast, es azota nem mult neki el az oldalan az oltas utani csomo. Furcsa, mert bizonyos pozokban egyaltalan nem is erzem a bore alatt, de van mikor teljesen kitapinthato. Termeszetesen megmutattam az orvosunknak es kerdeztem is rola, azt mondta ez elofordul, es hogy a 25 eves praxisa alatt egyetlenegy macskaval talalkozott, akinel az oltas helyen daganat alakult ki, es ne aggodjak, mert van olyan, hogy a vakcina nem bor, hanem izom ala kerul es ez valtja ki az izomosszehuzodast, de ennyi ido alatt nem mult volna el? Aggodom nyilvan, de a csomo egyaltalan nem no, a macska etvagya es kedve tokeletes, kis virgonc. Valakinek van hasonlo tapasztalata?
2022. febr. 12. 20:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez egyebkent nem az elso eset, kisbaba koraban is mikor kapott egyszerre sok oltast, honapokig 3-4 ilyen izomcsomo volt a bore alatt, azok azota elmultak, es most van ez az egy
2022. febr. 12. 20:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg előfordul. Ha olyan helyen van, Én mielobb leszedetném, biztos, ami biztos.
2022. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az oldalan van, nem kozel belso szervhez, es egyaltalan nem no neki, talan nagyon lassan csokken, az elejen akkora volt, mint egy kisebb dio, most pedig kb mint egy borsoszem. Kemeny, mintha egy izom lenne osszehuzodva, es nem is mindig erzodik. Tobbszor azt is hittem hogy elmult, mert pl allva akarhogy simogatom nem erzem, de ha fekszik es simogatom, ott van.
2022. febr. 12. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!