Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Túl beszédes macska?

Túl beszédes macska?

Figyelt kérdés

Szóval az én cicám lassan egy éves lesz és szerintem imádja a hangját vagy nem tudom, de konkrétan üvölt az egész házban 5-10 percen keresztül. Aztán amikor szólok neki és rájön, hogy ébren vagyok akkor jön dorombolni meg bújni.

Egészségileg minden rendben van vele, kajája, vize mindig van.


Csak kiváncsi lennék, hogy más cicája is ilyen feltűnési viszketegségben szenved vagy csak az enyém?


Félreértés ne essék imádom a hangját (igen hajnali 2-kor is amikor felébreszt, mert akkor jön és bújik), de azt olvastam, hogy alapjáraton nem nyávognak ennyit.

Ja és sima házimacskáról van szó.



2022. febr. 12. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton nem, egy felnőtt macska a természetben nem is nyávogna igazából, a kölykök szokása. Viszont az emberrel való kommunikációt ez nagyban segíti, így nem szoknak le róla. Egyszerűen beszédes a cicus, szerintem nagyon aranyos lehet.
2022. febr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ivaros?
2022. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha lány, akkor lehet tüzel.
2022. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Ivarrrrtalanííííccccccs!!!!
2022. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ivartalan, már kb 4-5 hónapja.
2022. febr. 13. 21:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!