Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan érdemes kölyök macskát...

Honnan érdemes kölyök macskát venni vagy örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok

2022. febr. 16. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Cicamentő angyalok

(06 1) 328 8079

2022. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Venni tenyésztőtől, örökbe fogadni menhelyről, vagy macskamentő egyesületektől. Ha nem ragaszkodsz fajtatiszta macsekhoz, akkor lassan úgyis kezdődik a kiscica szezon, rengeteg kölyköt dobnak ki/mentenek ilyenkor.
2022. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Várj egy kicsit és nagyon sok ingyenesen elvihető kiscica is lesz.
2022. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem eri meg sok penzert macskat venni. A fajtisztaknak sokszor mindefele baja van a beltenyesztes miatt. Egy sima tanyasi cirmosmacskanal nem is kell jobb, ilyeneket a menhelyekrol ingyen el lehet vinni, de lehet adomanyozni is egy kis penzosszeggel vagy elemiszerrel ha ugy gondolod hogy nem ingyen szeretned..
2022. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Kinek mi eri meg. Nincs azzal baj, ha valaki tenyesztotol, jo helyrol vesz macskat, mert neki eppen az tetszik. Nem lesz ettol kevesebb az ember szerintem, mondom ezt ugy, hogy nekem csak orokbefogadott macskaim vannak.

Egyedul a szaporitos vasarlas az elitelendo, azt inkabb ne!

2022. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Mert a sima tanyasi cirmos aztán kva egészséges. Szinte mind leukózisos. Fülatkás, férges stb
2022. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
A cirmos a legkedvesebb es a legszebb macska az osszes kozul, mert alcazo mintazata olyan mint egy tigrise
2022. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Fajtatisztát tenyésztőtől tudsz vásárolni,örökbefogadni bármelyik alapítványtól,menhelyről vagy akár magán személytől is tudsz.

Nekem magánszemélytől van,egy néni találta az utcán,de ha lesz második macskánk szerintem örökbe fogok fogadni :)


A Noé állatotthon sajnos tele van cicákkal most is kicsiktől a nagyokig.Minden színben,sokszor még fajta jellegűeket is találni.

[link]


A Rex is egy elég nagy menhely,nekik is mindig van cicajuk.Sok,és számos példány nagyon régóta szeretne kijutni a ketrecek mögül. :/

[link]


Budaörsön van ugyan,de szintén nagyobb menhely sok cicával:

[link]


Az Illatos úton leginkább kutyák vannak,de ha személyesen bemész a macska "kínálat" is elég magas :/

[link]

Innen kb azonnal haza is viheted ha megtetszik valaki,mert sintértelep nem pedig menhely.


Facebook közösség:

[link]


Kiscicás csoport:

[link]


Zárt csoport,de sok a cica:

[link]

2022. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozva a 2-es és 8-as válaszolóhoz, fajtatiszta macskát mindenképpen tenyésztőtől vegyél, örökbefogadni fajtamentő egyesülettől, állatotthonból (menhelyről) tudsz, rengeteg a gazdira és otthonra vágyó cica. Nekem fajtatiszta és mentett cicám is van, a Macskaváros oldalt és a Noé Állatthont tudom ajánlani, attól függően, hogy venni vagy örökbefogadni szeretnél. :)


Ha vennél: [link]

Ha örökbefogadnál: [link]

2022. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Nekem utcai cicáim voltak. Meg egyet "loptam"is😅. A gazdája rendszeresen verte. Úgyhogy hazavittem. Aztán kiderült, hogy vemhes. Megfogni egyedül én tudtam őket, de baehova mentem jöttek utánam.

Most majd egy fajtatisztát szeretnék. Csak idő kérdése.

2022. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!