Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek a fajta kaparófàk minde...

Ezek a fajta kaparófàk mindegyike kartonból van?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet szerettem volna neki venni, hogy vízszintesen tudja rajta èlezni a körmèt, de ahogy nézem, ezek mind kartonból készülnek? Azért jó lenne hosszútávon használni..

Vagy vegyek ilyen hagyományosan?


[link]


Csak félek, hogy ezt kevésbé szeretnè majd használni, mert másik cicàmnak ilyen volt, ès nem na èrdekelte őt..

Köszi előre is!


2022. febr. 18. 17:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírások miatt!
2022. febr. 18. 17:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy tobb kaparofank is van, mikor mit hasznal a macska, de olyasmi kartonosat, amit linkeltel, kb 3 eve vettem, tehat en tartosnak mondanam.
2022. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Megkèrdezhetem, neked a függőleges fajtàt, használja?
2022. febr. 18. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



Ilyesmiket hasznal, plusz ugye a karton. Ez az utolso szinten a foldon van, nem rogzitettem sehova.

2022. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Èrtem, köszi szépen! Talàn ez az utolsó lenne a legjobb nekünk, mert ha falra tennènk, nem foglalna helyet sem.
2022. febr. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!