Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hányhatott a macskám?

Mitől hányhatott a macskám?

Figyelt kérdés

Egész nap nem voltam itthon. Háromkor haza jöttem. A macska szokás szerint megörült nekem, majd evett pár falat száraz tápot és rá egy percre ki is hányta.

Utána egyből játszott,jó kedve volt.

Ledőltem vele,aludt egy jó órát. Felkelt, evett pár szem száraz tápot, bejött, mosakodott és két perc múlva kihányta.

Utána megint hirtelen semmi baja nem volt, játszott. Érdeklődő, szokásos volt.

Egy hónapja eszi ezt a tápot. Gyógy táp.

Eddig nem volt vele ilyen gond.

Tegnap és ma a nedvesből alig evett. De a szárazat azt ette normálisan.

Iszik is, pisil is (húgykő miatt kapja a gyógytápot). Nem látok rajta semmi bajt ezen kívül.

Lehet túl ette magát?

Élveztem tőle a második hányás után a kaját.


2022. febr. 28. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen több helyen elérhető vize, amúgy lehet csak szőrcsomó volt. Pláne mosakodás után gyanús.
2022. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sok helyen van víz neki. Iszik is rendesen naponta többször. Mindig figyelem ha itthon vagyok.

Egy darab szőrt se láttam a hànyàsban. Csak száraz tápot meg ugye a gyomornedvet.

2022. febr. 28. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változik a viselkedése én hagynám, ha megint hányna érdemes elvinni a dokihoz.
2022. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Gyomorrontás.
2022. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!