Kezdőoldal » Állatok » Macskák » LÁNY (!) Maine Coon cicátok...

LÁNY (!) Maine Coon cicátok (vagy ismerős lány maine coon cicája) mekkorára nőtt? Végleges hossz/súly?

Figyelt kérdés

Az enyém most 11 hónapos, majdnem 6 kiló. Tudom, a lányok nem nőnek olyan extrém méretűre, de azért mégis érdekelne, hogy más cicák mekkorák (és kifejezetten lányok kapcsán, mert a fiúk azért nyagyobbak).

Persze, fel vagyunk készülve a nagy méretre, természetesen ennek utánanéztünk, tudjuk, mivel jár, számunkra nem gond!:D Viszont hónapról hónapra meglep minket a gyarapodásával, és szeretnénk tudni, hogy másoknál meddig ment el a cicus? A neten mindenfélét olvasni a lányok mérete kapcsán (átlagos lány 3,5-4,5 kiló között van; 4 és 6 kiló között; 4,5-8 között). Tudom, a gyk-s kérdés nem egy tudományos kutatás, de azért kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra, azért ez mégis más egy kicsit,mint egy statisztika :D

Köszi, ha válaszoltok!



2022. márc. 2. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a 3 éves lány cica csak 6kg.
2022. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még egy almon belül is van eltérés.


A szülőket, korábbi almokból felnőtt cicákat a tenyésztő mutatott? Ők milyenek?

2022. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es, köszi! :D


2-es, köszi neked is! Persze, azt tudom, hogy almon belül is van eltérés, tényleg csak ilyen általános tapasztalatokra vagyok kíváncsi. :D A tenyésztővel van kapcsolattartás is természetesen, ő is csak néz, hogy hova nő ez a kislány :'D Amúgy ő egyke cica (egy db született az alomban), tehát tesói nincsenek. Előző almokat nem tudom, milyen súlyúak lettek, anyucija 6 kiló feletti (talán 6-7 körüli?), apucija 11,5 kg. ^^" nem olyan pehelysúlyú ez a família xd

2022. márc. 2. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor simán benne van a pakliban, hogy törpetigris lesz belőle.
2022. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!