Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem felejt el a cicám?

Ugye nem felejt el a cicám?

Figyelt kérdés
külföldon kaptam állást és a cicámat nem hozhattam el. Már 3 hete nem láttam, és még egy jo másfél honap mulva megyek haza. Ugye nem fog elfelejteni???? :( :(
2010. szept. 12. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, a macska nem aranyhal:) Még 1 év múlva is emlékezni fog rád, bár ha épp most született ez nem valószínű, de egy felnőtt cica meg fog ismerni.
2010. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
30%
a macska ahhoz hűséges, aki éppen kaját ad neki... bocsi
2010. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem fog elfelejteni : )) egyszer hosszabb ideig nem voltam itthon,amikor meglátott,úgy bújt hozzám,ahogy még sosem,nyávogott,kurrogott,alig bírt leállni : DD persze ez cicafüggő is nyilván.
2010. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
A kutya a gazdihoz, a macska a helyhez ragaszkodik.
2010. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy emlékezni fog. és, ha hazaérsz bevágja a durcát és nem fog hozzádszólni. az én macsekom ezt csinálta, amikot 3 napig nem voltam itthon.
2010. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A kutya a gazdihoz, a macska a helyhez ragaszkodik."


Ez mekkora egy baromság! Biztos azért van a macskám egész nap a s*eggemben, és azért nyávog az ajtóban ha elmegyek itthonról, vagy ha a fürdőszobában vagyok, mert nem ragaszkodik hozzám... Le se sz@rja, hogy a családom (akik mellesleg imádják) ott ül a nappaliban.

2010. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az mond ilyet (macska, otthon, kaja), aki nincs a cicájával szeretetteljes kapcsolatban. Az a macska valóban csak a kajátokért jár hozzátok.

Kérdezőnek: nehéz nagyon, ha a cicát otthon kell hagyni, az én szívem is meg szokott szakadni még akkor is, ha csak 2 napra kell elmennem. Gondolj a cicóra minden nap, "üzenj" neki gondolatban, ha mély a kapcsolatotok és egy hullámhosszon vagytok, megérzi, hogy hiányzik neked és szeretettel gondolsz rá. :) Szerintem nem butaság. A cicáknak is borzasztó nagy szükségük van a gazdi odaadó szeretetére, és elég sokan vannak, akik erre ferde szemmel tekintenek. Nekik erről fogalmuk sem lehet. :)

2010. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyan, hagyjátok már ezt a kutya macska példálózást. Abszolút nem igaz. Ugyanígy jártam mint te, külföldre mentem, cica sajnos maradt. (Gondolom te is Angliába mentél...)

Sosem fogadott el a cicám mást azelőtt és a költözésem után sem, amint hazamegyek már jön is elém dorombolva. 3 éve lakom kint, kb 2-3 havonta látom őt és nem felejtett el.

2010. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem fog elfelejteni,főleg ha Te állsz hozzá a legközelebb!!;)
2010. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért arra készülj fel, hogy kapsz tőle pár taslit, amiért elhagytad!
2010. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!