Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfizethető állatorvos...

Megfizethető állatorvos Gödöllőn/környékén?

Figyelt kérdés
Mindenképpen el kell vinnem cicám fogkő leszedésre a napokban, már elég súlyos fogkövessége van. Viszont a legtöbb rendelőnél vagy nincs árlista, vagy amelyeknél van, ott 30-60 ezer forint összegbe kerül egy ilyen procedúra. Az előző fogkőleszedést nem itt, hanem még az előző lakhelyünkön csináltattuk körübelül 10 ezer forintért, így ezek az árak nekem horribilisnek számítanak. Tud valaki ajánlani valami jó helyet?

#macska #állatorvos #fogkő #megfizethető állatorvos
2022. márc. 3. 22:46
 1/4 anonim válasza:
Ott van az egyetem
2022. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én visszavinném a régi helyre. Még utazással is olcsóbb!
2022. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hol laktatok? Mennyire van messze?

Hévízgyörkön rendel egy nőci (nem jut eszembe a neve) 2x voltam nála másodvéleményèrt, egyszer sem fogadott el semmit, pedig vagy fèl órát mindkétszer bent voltunk, kint meg állt a sor... több embertől hallom, hogy ha macska, akkor hozzá viszik.

Hajdú Pali (ghévìz) dràga, előre szólok

A turai, Dobos kijár ingyen. Olcsóbban oltja a kutyáimat, mert több van. (Ha csak 1et olt, drágább)

Aszòdon van egy idősebb doki, nagyon lelkiismeretes, kb ingyen dolgozik. Jön- megy, ellenőrzi, hogy minden oké-e. Nem kèr èrte semmit, ha csak megnézni jön ki.

Na de most, hogy ő csinál e ilyet, mint amit te ìrsz azt nem tudom.

Disznó, csirke...stb miatt volt eddig csak nálunk

2022. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem neztel valamit be? 30-60 ezer? Az kicsit soknak tunik.

Egyebkent meg nyugodtan telefonalgass parat es kerdezd meg, mennyibe kerul. Ez nem bunkosag, valaszolni fognak. Lehet, hogy manapsag mar 10 ezerbol nem uszod meg (brutal aremelkedes mindenhol ugye), de azert 30 ezerbe se fog kerulni, ez tuti.

2022. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!