Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet egy nyávogós...

Hogyan lehet egy nyávogós macskát ép ésszel kibírni?

Figyelt kérdés

Már nem tudok vele mit csinálni, de minden átkozott este rájön a nyávogás. Fél éve nem aludtam 5 óránál többet egyhuzamban, mert felkelt az istentelen vernyákolással. Ketten vannak, de csak elvétve játszanak együtt, rám várnak hogy szórakoztassam őket, de se kedvem egész nap nekik pattogni hogy befogják, se energiám mindig valami újat kitalálni. Mert hogy pár hét alatt minden játékot megunnak. Nincs is játék ami igazán lefárasztaná őket. Tavasszal ki lesznek paterolva az udvarra, az talán majd lefárasztja őket, de addig is mi az istent kezdjek a nyávogással? Hiába csukom be az ajtót áthallatszik.

1 év körüliek.



2022. márc. 4. 06:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nekem három van, abból egy nyávogós, egyszerűen ilyen a természete, követ mindenhová és beszél. Ha jó kedve van, azért, ha rossz, azért.

Sajnos ez ilyen sztem, emberek között is vannak, akik folyamatosan pofáznak, másoknak meg alig hallod a hangját.

A másik két macskám közül az egyik néha mond valamit, a harmadik meg elég magánakvaló, félévente egyszer elnyávogja magát.


Engem is zavar néha, de kérlek ne bántsd!

2022. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%
Ivartalanítva vannak?
2022. márc. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

#1 dehogy bántom, eszemben sincs, csak aludnék már egy jót nyávogás mentesen. Főleg azért idegesít mert nem is én akartam a macskákat.


#2 ivarosak még, lányok, de nem időszakosan nyávog, hanem folyton, és kimenni annyira nem akar. Nekem szokott nyávogni, gyakran hozza a játékát is, vagy pl azt jelzi hogy a testvére be lett zárva egy szobába és nem tud kijönni.

2022. márc. 4. 07:23
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Ivartalanítani kellene. Nekünk is nyávogott a fiú macskánk amíg ivaros volt, nem csak időszakosan. Hangosan, idegesítően. Azóta csak akkor nyávog, ha jelez, hogy történt valami vagy ha akar valamit pl enni vagy simit.
2022. márc. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
A miénk is állandóan nyavog! Nincs ivartalanítva.
2022. márc. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
Hát akkor talán ivartalanítni kéne, ázzátok meg.
2022. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
18%
Kib..nám,mint a macskát szarni!!!
2022. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%
Az én macskám ivartalanítva van mégis folyton pofázik. :D Felesel pl ha nem engedek valamit 😂. Mondjuk én hamar megszoktattam, hogy éjjel csend van már az elején mikor este ilyenekkel próbálkozott nem reagáltam és meg is szokta alszik éjjel rendesen.
2022. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ivartalan van mégis nyávog egész este.Nem segít mindenen az ivartalanítás,sok oka van annak ha egy macska nyávog éjjel,kezdve azzal hogy első sorban éjszaka aktív állat.
2022. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
32%
EZ EGY K*RVA MACSKA, Nyávog. Ha nem tudod elviselni, minek van cicád?
2022. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!