Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rosszul látom macskával mit...

Rosszul látom macskával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Macska leírás:

Lassan 2 éves ivartalanított baleset miatt farok nélküli macska. Nagyon lusta, enyhén túlsúlyos.

Russzul látás következménye:

Távolról nem vesz ismer meg senkit. Minden hangtól haza rohan (ami jó mert ki ti macska, így egész nap itthon van). Sötétben neki rohant egy virág kaspóbak.

Előélet:

Nagyrészt európai rövid szőrű, de a dédnagy anyja perzsa volt így ő hosszú szőrű. Kis korában nagyon ronda volt. Még mindíg az anyjával van. Random született mert szüleim csak mondogatták, hogy ,,majd" kiivartalanítják a macskát.

Amit én tehetek:

Jelenleg semmit. Jelenleg nem tudok vezetni és nincs pénzem szüleim nem akarnak semmit kezdeni vele. Ivartalanítász is csak nehezen tudtam kikönyörögi.

Kérdés:

Valamivel lehet-e rajta segíteni. Pl szemcsepp akkor azt megpróbálnám beszerezni. Amikor az oltást kapja az orvos majd megnézi, de az még sokára van.



2022. márc. 6. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne kúrálgass házilag, mert könnyen okozhatsz súlyos bajt.

Egy telefon nem kerül sok pénzbe az orvosnak, ha van valami praktika, azt ő ajánlja, ne ismeretlenek, akik nem szakemberek.

Azt mondanom se kell, hogy egy vak, amputált (a macskának a farka majdnem olyan fontos, mint a lába, pláne egy kintinek) cicának semmi keresnivalója kint.

2022. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy van valamiféle hályog a szemén, orvosnak kellene látni. Minél előbb, mert így esélyes egy másik baleset is.
2022. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1

Tudom, hogy nem kelle kint lennie, de nem jöhet be. Én nem is akartam macskát mert tudtam úgy se jöhet be. Nem vak csak gyengén látó.

2

Nincs semmi a szem teljesen normális, de hátha ha ezt is sokszor mondom akkor ezért is elviszik az orvoshoz.

2022. márc. 6. 20:46
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Csoda, hogy meg nem utotte el/ kapta el valami. Ja vagyis de, mert mar a farka sincs meg.

Ennek a macskanak a kintlet egyenlo a biztos halallal, keszitsd magad erre.

Akkor vegulis mindegy, hogy eljut-e orvoshoz vagy sem.

Szegeny :(

2022. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4

Én is nagyon sajnálom hogy kint kell élnie, de annyi jó van ebben, hogy nem egy a telekre és ahol lakunk se autó se állat nincs. Vagyis csak a kutyám aki mindent távoltart szóval ha jönne se jöhetne be.

2022. márc. 7. 07:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel neki új, gondoskodó gazdát? Aki rendesen törődik vele, vent tartja és van pénze, módja orvoshoz vinni?
2022. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6

Pénzünk nekünk is van ezért nem értem miért nem viszi el. Nem kereshetnek neki amsik gazdát mert a ,,család" macskája nem az enyém így nem én döntök felette.

2022. márc. 7. 18:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Csináld titokban. Ha tényleg a macska jóléte a fontos, én nem haboznék.
2022. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8

Rosszul hazudok és azért én is szeretem.

2022. márc. 7. 19:50
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát jó, akkor szenvedjen nálatok nyugodtan. Amit te érzel, az max önzés és birtoklás. Én, ha szeretek valakit, azt nézem neki mi a jó.
2022. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!