Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskák ugatnának, hány...

Ha a macskák ugatnának, hány rajongó pártolna el a tartásuktól? Mondjuk legyen százalékban.

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 08:05
A kérdező szavazást indított:
Fele
Negyede
Harmada
Mindenki
Senki
Ez egy buta kérdés
47 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
szerintem a nyávogás ugyanannyira idegesíto mint az ugatás, így ez lényegében nem sokat változtatna a dolgon, mondjuk az is igaz hogy ritkábban nyávognak mint ahogy a kutyák ugatnak.
2022. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"mondjuk az is igaz hogy ritkábban nyávognak mint ahogy a kutyák ugatnak."


Hajaj, láttál te már buszon utazóládában macskuszt? Be nem áll a pofija, egy nagydarab kopasz ember már ki akarta rúgni a csaj öléből. 😁

2022. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én cicám, utcáról összeszedett 4 hetes kiscica volt, most még nincs teljesen 3 éves, de szerintem ha összeadnánk legalább az eddigi élete egyharmadában dumált.

A kutyám menhelyről való keverék, 8 és fél éve van velem és egyetlen egyszer hallottam egyetlen egyet vakkantani.

Ezt az első válaszolónak írom, de a kérdezőnek is, mert én már most elpártoltam a macskatartástól, pedig még nem is ugat.

De azért imádom ám, rengeteg különféle hangot tud kiadni, egy komplett szókincse van.

2022. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En szemek szerint nem tartanék macskát semmi kepp( egy nagy penzjutalomért cserében persze miért ne), de inkább kutyapárti vagyok. Szóval tőlem nyavoghat, ugathat vagy akar brekeghet is :) a kutyák azok hűségesek, nem úgy mint a macskák(csak a hasukkal törődnek) persze nem azt mondom hogy a cicusok nem adhatnak örömet!
2022. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Talán még többen is tartanának,ha kevesebbet ugatna mint amennyit nyávog..:D
2022. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
haha 5-os
2022. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Senior Séf ***** válasza:
95%
Tőlem akár a postást is megharaphatja, akkor se lennék macskapárti. Persze nem mondom, hogy nem gyömöszölöm meg néha a feleségem macskáját, de az örök kedvenc a kutyám marad.
2022. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es egyetértek, Én sem vagyok macskabarát:)
2022. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olvastam a válaszokat. Eddig rendben ✅, de mit szólnának szerencsétlen egerek az ugató macskákhoz? (kérdésként azért nem fogom kiírni🙂🚫)
2022. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt a betörőt is megnézném akire rányávog egy pitbull
2022. márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!