Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám lába felszakadt...

A cicám lába felszakadt mennyi idő mire meggyógyul?

Figyelt kérdés
Ma hívtak hogy a cicám fenn akadt valahol és fel szakította a lábát csontig kihívtam az állat orvost ő adott neki injekciót de nem varrta össze csak felírt egy gyógyszert mert nagyon koszos a sebe és azzal tudom reggel és este tisztítani azt mondta műteni nem kell mert semmi izma semmi csontja nem sérült annyit mondott hogy fel fog dagadni de össze fog forrni ez mennyi idő lehet körülbelül?
2022. márc. 18. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tisztította ki neki a sebet??? Vidd el egy másikhoz, ez egy idióta!!!
2022. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lovamnak egy csúnya sebe (megharapta egy másik ló a legelőn, de igen durván), akkor az állatorvos azt mondta, hogy egy bizonyos idő után nem lehet a sebet összevarrni, csak a sérülés után egy adott időn belül.

Nekem is kapott a ló antibiotikum injekciót, de az orvos meg is tisztította a sebet és a sebkörnyéket is. (ez a számlán úgy szerepelt, hogy "seb toalett") Illetve adott valamit, már nem emlékszem mit, amivel magát a sebes területet lehetett lemosni, illetve kellett venni valami tablettát, amit vízben feloldottunk, de azzal csak a seb KÖRNYÉKÉT volt szabad lemosni, magát a nyílt sebet nem!

Szóval nekem sem volt varra a ló... és kb. 3-4 hét alatt gyógyult meg, de a heg az látszik még ma is.

2022. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is irány ez másik doki!

Úgy azonnal, mert nagyon nagy baj lesz!!

2022. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy vigyétek másik állatorvoshoz mielőbb.
2022. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Másik állatorvos, de azonnal!

Arra figyeljetek, hogy kapjon gallért, mert ha nem kap, és eléri a sebet, kb soha nem fog neki begyógyulni. (Mert egyfolytában nyalogtani fogja.)


2. Az én cicámnak a hasán volt egy nagyon csúnya seb, összevarrták neki, de sajnos a varrat egy részét elérte, így kirágta. Kb mindennel együtt 6 hét volt mire teljesen meggyógyult.

2022. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak annyit csinált hogy le fújta fertőtlenítővel
2022. márc. 18. 17:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen nekem is mondott egy gyógyszert amit úgy kell használni hogy 1 dl vízben kell fel oldani 4 db tablettát meg adott kicsi fecskendőt mondván hogy azzal kell megtisztítani reggel és este Hiperol a neve vagy valami hasonló nem tudom hogy kell írni
2022. márc. 18. 17:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na így mondjuk mindjárt más! 2 hónap lesz kb. míg helyre jön, de min. hegesedésig gallért kéne viselnie!
2022. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A gallért recept nélkül is lehet kapni vagy fel kell íratni? És ha fel kell akkor hol lehet ?
2022. márc. 18. 18:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Es ugyebar innentol kezdve gyogyulasig bent tartod. Ha ki akar menni, akkor is, nem engeded ki.
2022. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!