Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 hetes vemhes kiscicát lehet...

1 hetes vemhes kiscicát lehet ivartalanítani, észrevesz az állatorvos ilyen korai vemhességet?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretném ivartalanítani, el is akarom most is vinni, kifizetem neki. 6 hónapos még csak, meg más okok miatt halasztottuk (covidos)

Nem voltam itthon, a szüleimeg kiengedték és hát megtörtént. Azóta megy, hogy mekkora k... a macskám, meg meg fogja fialni, meg én is az vagyok stb., meg így már nem lehet, előtte egyébként sehogy sem lehet...


Ítélkezést nem kérek, sírtam is az egész miatt eleget...


Az a kérdésem, hogy lehet így ivartalanítani? Hallottam olyat, hogy így ivartalanították és utána mégis lefialt, mert a méhét nem vették ki. Ugye 1 hetes vemhességet nem igazán lehet észrevenni. Nem akarok így járni. Így többet fog kérni szerintetek? Kérlek ne bántsatok, szeretem a cicáim és mindent megteszek érte is.


2022. márc. 19. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vemhesen, igen.
2022. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vemhesen.
2022. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De akkor gondolom, ha megmondom, kipakolja teljesen, nem?
2022. márc. 19. 20:05
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

"Azóta megy, hogy mekkora k... a macskám, meg meg fogja fialni, meg én is az vagyok stb., meg így már nem lehet, előtte egyébként sehogy sem lehet..."


Bakker, a szüleidnek nincs túl sok esze.

2022. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván lehet, de én soha meg nem tenném ezt. Gondolj bele, meg meg sem születtek, de már meghalnak. Várd meg amíg le nem fial aztán vidd. Könnyen el lehet passzolni a kicsiket.
2022. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Otosre ne is hallgass! Hulyeseget beszel. Nem kell meg tobb felesleges szaporulat.


Mondd meg az allatorvosnak, hogy vemhes, aszerint fog eljarni. A szuleid miatt pedig sajnallak kerdezo, rettenetes emberek lehetnek :(

2022. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as: egy cicánál az ivartalanítás minden esetben "teljes kipakolás", másként állandóan pázási hangulatban lenne, ami neki is, meg a környezetének si elviselhetetlen lenne.

Az ivartalanítást elvégzik akkor is, ha vemhes a cica.

(Az 5-ös meg szerintem beteg, de nagyon!)

2022. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#5


Pár napos vemhesen még szerintem embrió sincs, csak esetleg sejtcsomó...


Azok, de nem ezért írtam ki a kérdést.

2022. márc. 19. 20:12
 9/14 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező te egy szörnyeteg vagy ha megölöd azokat a cicákat.
2022. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
5-ös, ne biztasd butasàgra. 1 hetes kis valamik, még nem is cicàk. Könnyen el lehet passzolni?? Hol? Nekem nem kell bemutatni a dolgot, rengeteg àllatot gazdàsítok. Rengeteg cica van, nagyon sok èl utcàn, elkóborolnak, elütik őket. Ha most megfial, lesz mondjuk nègy nőstèny cica, azok ismét fialnak... Kérdező, mond el az orvosnak, hogy vemhes, de valószínűleg úgyis csinál ultrahangot a műtét előtt. Kiveszi a mèhèt, semmi rossz nem történik vele. Pár nap alatt olyan lesz mint rég.
2022. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!