Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit care táp jó minőségű,...

Brit care táp jó minőségű, elég egy nem fajtatiszta macskának?

Figyelt kérdés

[link]


(Szoba cica ha ez számít)



2022. márc. 25. 06:01
A kérdező szavazást indított:
Jó minőségű táp, vedd neki
Ne ezt adjad .
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem ilyet sokat kutyámnak, mást is ettek nem csak ezt a fajtát, de nagyon szerették. Nem a "csúcs" táp, de nagyon jó.
2022. márc. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert normális kaját csak fajtatiszta macskának adnak szerinted?
2022. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülye kérdés. Minden macska, fajtától függetlenül ugyanazt a gondoskodást érdemli.
2022. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy a fajtatiszta macska érzékenyebb.
2022. márc. 25. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik házi cicám is tök érzékeny. Mert valami idióta barom szemétláda kidobta őt 4 hetes korában, ezért nem nagyon van immunrendszere.

Kizárólag netről rendelt tiszta macskakaját ehet, ami mindenmentes és egyszerű az összetétele (pl Orijen a sok gyógynövény meg mindenféle furi összetevő miatt nem jó).

Plusz kell neki szinte folyamatosan a cica Béres csepp meg a Gimcat gastrointestinal paszta meg a hepapet ...

2022. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!