Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van esélye hazamenni?

Van esélye hazamenni?

Figyelt kérdés

Van egy cicám, 2 éves, ivartalanított kandúr. Kinti benti cica, eljar vadászni de mindig csak a környékre, sose ment nagyon messzire. Ma vittem orvoshoz, autóval, hordozoba. Viszont kiszokott belőle, úgy hogy be volr csukva, megijedt egy kutyatol és elrohant; hívtam, utána mentem de semmi.

Mar mindenhova kiirtam, nagyon félek, kb 5-10 kilométerre van az otthonatol és arra meg sose jart. Kérlek segítsetek mert azóta Sirok, nagyon félek hogy nem jön haza



2022. márc. 25. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hàtha valaki ràtalàl és szól hogy mehetsz érte.Annyit tudsz még tenni hogy azt a környéket ahol eltűnt körbejàrod felbukkanhat arra és szerencséd lesz.

Ha meg lesz rakass be chipet.

2022. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Bele akart lenni
2022. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van benne chip, de nagyon fel sajnos az idegenektol, nem engedi magát befogni, néha még tőlem is fel így szerintem nem fogják tudni befogni. Este elmegyek meg kocsival körbe járom azt a környéket szerintem, akkor nyugodt körülmények között lehet odajon
2022. márc. 25. 18:49
 4/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ha van piszkos alom vidd magaddal és kilométerenként szorj belőle egy nyugodt útvonalon.
2022. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ugyanígy tűnt el macskám, de két nap múlva meglett. Ne becsüld le őket, hazatalálnak. :)
2022. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem! Nagyon kivagyok:(
2022. márc. 25. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Gazdi!

Az én macskám(a legnagyobbik) van,hogy fél napra elmegy és délután hazaér.

A másik kettő kiscicam,Max"fél órára megy el.



Onnan haza nem talál,de kajaval talán betudjak fogni.

Sok sikert!

2022. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, képzeld el tegnap hazajott😊 éjszakára lelepett megint de ma reggel mar az ajtóba várt rám, azóta pedig itthon van, jól néz ki, úgy látszik semmi baja, eszik iszik, szóval nagy volt az öröm:)
2022. márc. 27. 22:05
 9/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Örülünk neki:D
2022. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7vagyok.

Jaj de jó!:))

2022. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!