Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cica visszatalal ismeretlen...

A cica visszatalal ismeretlen környékről is?

Figyelt kérdés
Kinti-benti cica, de mindig csak a közeli erdőbe megy el vadászni, messzebb sose ment meg, ma viszont meglogott. Nincs messze ahonnan haza kéne jönnie, csak pár km, talán 5 lehet, de ismeretlen számára. Nem barátkozik, engem szeret meg a kutyát és kb ennyi, tehát kevés az esélye hogy valaki befogadta. Eléggé kezdek ketsegbeesni mert még nem jött haza, és 4kor ment el. Szerintetek ismeretlen környékről is haza fog jönni? Ha nem jön ejszaka akkor holnap elmegyek vilagosba megnezni a környéken

2022. márc. 25. 21:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Ivartalanított kandúr egyébként, és chip is van benne. Mielőtt elment azelőtt kapott kaját meg ivott is, így talán azzal ninvs baja, viszont a lakoparkban ahol lakunk eléggé szaguldozni szoktak, nagyon remélem hogy nem fogják elutni
2022. márc. 25. 21:28
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Nagymamámnak volt anno egy macskája, akit nem akart már tartani. Keresett neki másik gazdát, a város külső határában. A cica 2 hét múlva otthon volt. Ő sem ismerte a környéket, mégis hazatalált.

Ne add fel.

Egyébként nekem is ugrott már ki hordozóból - kutya okán, állatorvos előtt - cica, kb. egy km-re laktunk onnan. A macska előbb otthon volt, mint én.

2022. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
remélem
2022. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi!

Kettes: ugyanez történt itt is, teljesen ugyanez. Vártam is ra utána, ott de még most sincs itthon:(

2022. márc. 25. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem jellemző, bár előfordul. De nem az a tipikus. Ha benti cica volt, akkor nem ismeri a kinti világot, nem talál haza, és nem is fog sokáig életben maradni...
2022. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Többet van kint mint bent. Éjszaka néha bekeretzkedik de az inkább mar hajnal, 5 óra felé. Alszik bent, és utána reggel 10kor megint kimenne. De kint többet van, szóval ismeri az elovilagot. Többen vannak, van olyan aki csak benti, nem szeretne kimenni soha, nem érdekli, ő szerencsére sose szokott meg, mert ott félnek nagyon
2022. márc. 25. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Benti cicám új lakásban, új környéken kiszökött, de vissza is talált.
2022. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma hazajott😄 délelőtt, evett azóta megint lelepett, remélem ejszaka visszajon:)
2022. márc. 26. 22:36
 9/9 anonim ***** válasza:
De jóóóó :-)
2022. márc. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!