Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányszor adsz enni az egy év...

Hányszor adsz enni az egy év alatti cicádnak egy nap, és melyik száraz vagy nedves tápok váltak be?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

1x

Olyat eszik amitépp veszek. Nincs válogatás

2022. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

1x egy nagyobb adagot amihez idonkent visszajar + szokott neki kiteve szaraz is lenni


szarazbol a DM-es

nedvesbol a Lidl-s vagy a DM-es ami eddig a legjobb volt

2022. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
3x kis adagot, és napközben van kint száraz táp és víz. Nem adom oda egyszerre a napi adagját, mert a másik cica megenné, nyáron meg bebüdösödik, rámennek a legyek, stb.
2022. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Szia! Nekem egy brit hosszúszőrű kiscicám van, royal canint kap. A royal canin kitten nedves tápjából reggel-este egy fél adagot kap (így egy nap 1zacskó), és mindennap cserélgetjük az ízeket (mindig megrendelünk 4dobozzal 4külön ízt, így kb 2hónapra elég) ezen kívül a súlyához mértem kimérünk mellé száraz tápot. A royal canin kitten száraz tápjából például az egy zacskó nedves mellé kap 48g-ot. A zacskón megtudod nézni hány gramot kell neki adnod a súlya alapján:). De csak minden második nap kap ebből ennyit, ugyanis a kimaradt napokon josera kitten száraz tápot kap ugyanígy kimérve, nálunk 35g-ot. Remélem ez érthető volt, de azért ha mégse így néz ki két nap, mert utána ismétlődik.

1.nap: Reggel: fél csomag Royal Canin kitten nedves táp (akármilyen ízben)

Este: ugyanez a megbontott zacskó fele, mellé 48g Royal Canin kitten száraztáp.

2.nap Reggel: fél csonag Royal Canin kitten nedves táp (egy másik ízben mint tegnap)

Este: a zacskó másik fele, mellé Josera kitten száraztáp 35g

Ezután ismétlődik:) emellé persze szokott kapni például vitamin tablettákat, jutalomfalatot, pasztát ha kedveskedni akarunk nap közben, de azt nem számítanám annyira az etetésbe bele, az "választható" úgymond :D

Nekem mindent megeszik a cicus, tökéletes súlyban van, egészséges, a szőre is szép.

Remélem tudtam segíteni

2022. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Real Nature Wilderness.

A nedveset 3-4 adagra bontva, a száraz kint az egész napi adagja, nem falja fel egyszerre.

2022. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Maine Coon kandúrka, általában 3x, ebből kettő száraz reggel és este,

egy pedig délután nedves. Royal Canin kölyök fajtatápot kap egyelőre (rettentő válogatós, ezt volt hajlandó elfogadni kb 6-7 féle kipróbált közül csak), nedvesből pedig Animonda Carny Kitten konzerv.

2022. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én mindegyikőtök válaszát FEL szavaztam, mint hasznos, mert köszönöm, hogy válaszoltatok nekem! Nem tudom ki és miért ment végig a kérdésen és szavazott le mindenkit :(
2022. márc. 26. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

En nem pontoztam senkit es most ezert a valaszert engem is tuti lepontoznak...:D

De a tippem az, hogy se a royal, se a dm, lidl-bol kaphato tapok nem tul jo minoseguek, ezert van a pontozas.

Legalabbis ha elolvasod az osszetevoket, nincs tul sok hus bennuk, ami nem tul jo egy macskanak, hiszen husevo allat. Magas hustartalomra kell torekedni.

A royalnak egyedul a gyogytapjai jok, de a simak nem, cserebe rohadt draga is.

2022. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Melyik fajtákban van magas hustartalom?
2022. márc. 26. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Real Nature Wilderness, amit már írtak + Purizon, Carnilove, Applaws, Orijen, Acana, Visán Optimanova, Wild Freedom
2022. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!