Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Öntető cicának?

Öntető cicának?

Figyelt kérdés
Speciális helyzetről lenne szó. Van egy betèvedt cica egy hétvégi háznàl, aki nagyon jó fej.. és szinte már ott van mindig. Etetjük..de járnak arra idegen, vendég macskák is. Lesz olyan időszak amikor sokáig nem fogunk menni. Vennèk neki öntetőt, ami időközönkènt adagol neki egy keves kaját. De jó lenne olyasmi amihez más macska nem fér hozzá. Ezt hogy lehetne kivitelezni?

2022. márc. 28. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha egy macskat etetsz, akkor a kornyek osszes macskaja is odaszokik.
2022. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Öntető vagy önetető? :)

Sajnos, olyan nincs, amire ráírjuk, hogy Cirmi, és aztán csak Cirminek adagol.

2022. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Önetető xDd
2022. márc. 28. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó lenne egy olyan speciális önetető, ami csak a cica talplenyomata által működne :)
2022. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyat, ami csak a macskádnak nyílik ki, de nem olcsó. A macskában lévő chippet érzékeli. Ha olyan nincs, akkor nyakörvet is adnak hozzá, de szerintem kijáró cicáknak jobb lenne a chip. [link] Ennél egy fokkal olcsóbb a chipre nyíló macskaajtó és olyan helyre tenni a kaját, ahová a macska bemehet. [link]
2022. márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Chipre nyíló macskaajtót már én is láttam, amit az ötös ír.

Kérdező, olyan gondolat megkörnyékezte már az elmédet, hogy kiglancolod a macskát és hazaviszed bentinek? ;)

2022. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!