Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Karthauzi vagy brit kék cica?...

Karthauzi vagy brit kék cica? Valamelyik? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom elég furcsa kérés ez de nagyon tetszenek nekem és a kis hugomnak is az ilyen szürke színű cicák csakhogy sokba kerülnek és én nem tehetem meg sajnos hogy vegyek egyet. De mivel nagyon vágyunk rá így teszek egy próbát hátha valakinek akad egy ilyen édes cicus akit ajándékba tudna adni nekünk.Debrecen környékén élünk.

Köszönöm!


2010. szept. 15. 07:38
 1/4 Norczy ***** válasza:

Szia!

Házimacskában is sokszor találsz hasonlót! Nekünk sima házi cicánk van de kiköpött karhauzi formája van. És pl a győri menhelyen is van kettő ugyanilyen 1 kandúr és 1 nőstény. Jó tudom GYőr kicsit odébb van tőletek csak lehet hogy pont egy menhelyen találtok rá, vagy valamelyik ismerősötöknél a házicica bandában. Soha nem lehet tudni, hol találsz kincset!

2010. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Gyönyörű cicus csak nagyon messze vannak tőlünk..:(
2010. szept. 15. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!