Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kijárós macska nem viszi be a...

Kijárós macska nem viszi be a kullancsot a házba? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Folyamatosan kapja a cseppeket, de mégis sok kullancsot összeszed. Nem szeretném, ha a házban potyogtatná őket.

2022. ápr. 11. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyakörv nyilván nem játszik kijárósnál, szóval válts másik spot-onra, vagy tablettára.
2022. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
én próbáltam már mindent is . ma 3db szedtem ki belőle minden este átnézed és kiszeded belőle
2022. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem engeded ki, vagy építesz neki kifutót. Ez ilyen.
2022. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Nemtom utsó miért lett lepontozva. Igaza van.
2022. ápr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem addig volt "kijárós" macskám, amíg egy utcai csöves be nem szokott a házba. Akkor mondtam neki, hogy ba maradni akar, akkor nem lesz ki-be járkálás, hanem benti lesz.


Folyamatosan hordta be tonnaszámra a kullancsokat, mindegy volt milyen drága szart vettem rá. Ráadásul utána én is ráültem a kanapéra, semmi kedvem nem volt nekem is összeszedni egyet. Ráadásul hordta be a házba az egereket is, nem győztem elengedni őket a mezőn.


Szóval köszöni szépen jól elvan bent lassan 1 évtizede és esze ágában sincs kimenni. :D én nyugodt vagyok, mert nem hord be semmit, nem kap el semmit és nekem sem hoz be semmit.

2022. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!