Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mitől van? Többi lent

Ez mitől van? Többi lent

Figyelt kérdés
Az állatorvos novemberben cseppentett a cicámba bolha és kullancsírtó spot ont. Havonta kell, de sosem láttam rajta hogy bolhás lenne meg nem volt benne kullancs. Viszont gondoltam jön a tavasz itt az ideje cseppenteni, rendeltem panzipetes spot ont, be is cseppentettem pénteken, azóta találtam benne 3 kullancsot. :( November ota 1 db sem volt benne, erre becseppentem és 3mat kiszedtem azóta.

2022. ápr. 12. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj a dokinak elsősorban hogy nem működik a csepp, hátha add másikat, ha nem add akkor menj másik állatdokihoz
2022. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A panzi gagyi márka, az orvos nyilván egy jót adott eddig.. Viszont: havonta csak 1x lehet cseppenteni, ne kapjon másikat most már míg letelik!

A Fypryst Combo nálunk bevált, de az orvos nálunk pl. Advocate vagy Stronghold cseppet szokott adni!

2022. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A panzi semmit sem ér. Az a baj. Ez a márka egyszerűen minőségtelen. Ha újra adható neki spot-on, Stronhold-ot vagy Advocate-et kapjon.
2022. ápr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. ápr. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!