Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ivartalanítása Békés...

Macska ivartalanítása Békés megyében?

Figyelt kérdés
Hol lehet a legolcsóbban ivartalanítani a cicát? Fiú 4 hónapos körüli cicáról lenne szó. Dobozhoz közeli várost keresek.
2010. szept. 15. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg, hogy olcsón, hanem hogy megfelelően képzett ember csinálja ezt. Te is szívesebben adod a cicád egy profi kezébe, mint egy tapasztalatlan, pénzéhes személyhez. Igen, a lególcsóbb az, amit az első mondott, a legjobb, amit egy képzett állatorvos csinál.
2010. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, ne azzal foglalkozzatok akkor, hogy olcsó, hanem lehetőséget mondjatok, ha tudtok, hogy hol találok a közelben állatkórházat, ahol ezt elvégzik?
2010. szept. 15. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Békés megye igen nagy, nagyon sok lehetőség van az ivartalanításra. Mi Békéscsabán, a Szív utcai rendelőben ivartalaníttattuk a szuka kutyánkat. Szimpatikusak, aranyosak, értenek az állatokhoz, a rendelő szép állapotú és a kiskutyánk is egy-kettőre felépült, a műtét is nagyon jól sikerült. Dobozról be Békéscsabára 20 perc, a Szív utcát könnyű megtalálni, Dobozon nem tudok állatorvosról. Nyugodtan elmehetsz oda, jó kezekben lenne a macska. Sok sikert!
2010. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az jó, ha már tudsz mondani véleményt az állatkád után, így én is szívesebben viszem oda.
2010. szept. 15. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!