Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagykanizsai macskatenyészet! ...

Nagykanizsai macskatenyészet! Milyen fajták vannak?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Egyik ismerősöm Nagykanizsán keres macskatenyészeteket s megkért, hogy írjam ki ide, hátha valaki tudna segíteni. Fajtát nem mondott így nem is tudom milyenre gondolt. Segítenétek?



2022. ápr. 17. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez úgy működik, hogy az ismerősöd kinéz egy macskafaját és aszerint keres tenyésztőt, nem pedig úgy, hogy kinéz egy várost és ami ott van, az lesz. Tenyésztőknél általában van várólista is, illetve van bemutatkozó szöveg, amit az ismerősödnek kell megírnia. Ha nem képes utazni a fajtamacskáért, akkor fogadjon be házit menhelyről.
2022. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Az ismerősöd kicsit fordítva gondolkodik.

Ha mindegy milyen, akkor környékbeli menhelyek, alapítványok legyen a cél.

Ha fajtatiszta macskát szeretne, akkor legyen meg az álomfajta, és ahhoz keressen tenyésztőt - NE az alapján, hogy ki van helyben, hanem hogy ki a legjobb, kivel egyeznek az elképzelések. Ha Győrben, akkor ott, ha Nyíregyházán, akkor ott.

2022. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jó fajták vannak.
2022. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg kérdeztem tőle. A kedvencei a hócipős cicusok. Ilyen kennelt merre találhat, találhatunk?
2022. ápr. 17. 18:12
 5/5 A kérdező kommentje:

Sehol nem találtam az országban ilyen tenyészetet így keresgettem hasonló fajtákat. Rátaláltam a Burma cicusra. Szerintetek jó választás lenne neki?

Egy nyugodt temperamentumú, okos cicust szeretne mivel panelban lakik, s onnan levinné sétálgatni. S ha igen ilyen tenyészeteket tudnátok belinkelni?

2022. ápr. 18. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!