Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenre allergiás macskát...

Mindenre allergiás macskát milyen táppal lehet etetni?

Figyelt kérdés

Mindenre allergiás, kivéve a ló a tenger gyümölcsei, tönköly és a cukorrépa. De a kagylóra pl az, nem tudom, mi tartozik a tenger gyümölcseibe.

Az állatorvos ajánlott egy tápot, de ha jól néztem, abban is van allergén anyag és rohadt drága. Mellette még állandó gyógyszert kell szednie, ami szintén egy vagyon. Nem értem, hogy miért nem elég neki egy hipoallergén táp? Mivel tudnám etetni?



2022. ápr. 29. 10:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Most jöttünk haza, csak ételallergiára tesztelte a dokinő, majd télen a környezetire, mert most jelen van fű, fa, pollen, minden.🙂

Volt neki ultrahang is, mert a sok szteroid korábban szétcseszte a máját+epéjét, meg vérképet is néztek, így fizettem 58 ezret.

Eredményre nagyon kíváncsi leszek.

Nektek mikorra lett eredmény?

2022. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem pontosan. 1-2 hét között. Szteroidot nekünk is mondta az orvos, hogy hosszú távon nem szabad és csak a tüneteket fedi el.
2022. aug. 23. 17:09
 23/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekünk már nem jutott gyógyszerre és a Virbac tápra. A cicám szőre elkezdett kihullani ismét, majd abbamaradt és szépen visszanőtt neki. Azóta sem eszi a diétás tápot és semmi baja nincs, van szőre. Létezik, hogy nem is allergiás és csúnyán lehúzott az állatorvos?

2023. máj. 16. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!