Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen bolhairtó cseppet/spray...

Milyen bolhairtó cseppet/sprayt vegyek a macskának ami jó és megfizethető?

Figyelt kérdés
Ti mit használtok, mennyibe kerül, meddig elég, tényleg használ? Jobb mint a bolhanyakörv?
2010. szept. 16. 18:50
 1/2 anonim válasza:
Mi Adventage-t használunk, kb 1100-ba kerül, és 30 napig hatásos. Elpusztítja a még kifejletlen petéket is. Elég hatásos, ha becseppentem a nyakszirtjénél már másnapra elpusztulnak a bolhák. Ezt lehet 3 kg alatti, és 3 kg feletti macskáknak is.
2010. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van valamilyen kullancs és bolha elleni fürdető ampulla az állat patikába.Sajnos nem tudom a nevét,kidobtam a dobozát. Az ampullát 4-5liter vízbe elkevered, és háromszor /3nap/ megfürdeted benne a cicát.Én a két kutyusomat és a cicát is ezzel fürdettem.és nincs bennük sem bolha sem pedig kullancs.Nyár elején használtam és még mindég van hatása.Ajánlom próbáld ki.Az ára 550ft.volt.
2010. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!