Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy készítsem elő az útra?

Hogy készítsem elő az útra?

Figyelt kérdés

Macskám és én útra kelünk, teljes lakhelyváltás. Vár ránk 3 óra vonat és 1 óra busz. A busztól aggódom inkább, a vonaton nagyobb a hely, ki tudom engedni, de a busz tömve van és kicsi a hely. Mikor legutóbb volt ez, lihegett és sírt az út nagy részén, hiába próbáltam jutalomfalattal etetni, vizet itatni vele, simogatni, kiengedni, ölben fogni. Semmi sem vált be túl hosszasan.


Hogyan tudnám a legjobban előkészíteni őt az útra?


(Nem azzal van bajom hogy babusgatni kell az úton, azzal hogy ha sír, és én tudom hogy rossz neki, az nekem rossz érzés hogy tehetetlen vagyok és szegény macska szenved.)



2022. ápr. 30. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Bakker. Allatorvoshoz elmész esetleg kersz személyére szabott nyugtatót a cicának 😃🤗 Ennyi.


De amúgy van állatos boltban is nyugtató, nem kell recept de én az alkatorvosban biznék.

2022. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Bakker. Allatorvoshoz elmész ÉS kérsz személyére szabott nyugtatót a cicának 😃🤗 Ennyi.



De amúgy van állatos boltban is nyugtató, nem kell recept de én az állatorvosban biznék.

2022. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Indulás előtt ne egyen és keveset igyon. Feliway CLASSIC spray-t használj a hordozó belsejébe, illetve már pár nappal az út előtt is sprickolhatsz a fekhelyeire. Pár nappal az út előtt Zylkéne: nyugtató hatású és természetes, 2-3 kapszulával vegyél az állatorvosnál, egy kapszula több adag. A hordozót az úton takard le, sötétben nyugodtabb.

Az, hogy kiengeded a vonaton nagyon meredek, megijed bármilyen zajtól és kiugrik a kezedből, elszalad, ha nincs szerencséd akkor egy épp nyitott ablak felé, mostmár a jóidő miatt 1-1 utas kinyitja. Vagy úgy bújik be valami apró helyre, hogy onnan nem bírod egyedül kiszedni. Esetleg pórázzal merném kivenni a hordozóból.

2022. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilvan porazzal vennem ki a hordozobol, eszem agaban sem volt siman kivenni :D
2022. ápr. 30. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!