Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet nagyon olcsón...

Hol lehet nagyon olcsón Budapesten macska almot venni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fajta ár van,én eddig a tescósat vettem a legolcsóbbat,de nem jó mert koszt visz szét a lakásban.Nagyon hamar büdös 4-pisi és elvan ázva,szóval nem tudom,mi lenne a legjobb és a leggazdaságosabb. Köszi minden választ:-))
2010. szept. 16. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Lidl-s Chosida almot. 10 kg kb. 700 Ft, nálunk egy hónapig elég. Az említettet (ahogy a népnyelv mondja) 3x vettem: először, utoljára és sohatöbbé.
2010. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az Aldiba szoktam venni 10 kg és 700 Ft. nagyon jól csomósódik!
2010. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

10 kg alom 1 hónapig elég???...o_o... akkor az egyenértékű azzal, hogy kb kilószámra lehet cserélni az almot a macska alatt az almot HETENTE!!

ŰPl. a Pennyben lehet venni 799Ft szilikonos almot (amit megjegyzem a macska nem hord szét a lakásban, úgy mint az ócska tescosat...)eddig ez a legolcsóbb amit én találtam. De igazából a szilikonos almot pl nem kell hetente kicserélni, én 3-4 hetente szoktam adig bőven bírja. és 1200 ft-nál nem drágább zacskója. Most mondjuk vettem egy 5L-est ami szerintem min. 6 hétig elég lesz a cicámnak. Bár mondjzk az h mennyiszer megy a cicád wc-re naponta az attól is, függ h mit kap enni. Pl az enyém mikor elhoztam az előző helyen csak Darlingot, meg ilyeneket kapott. Most én Hillst vwttem neki és azóta kevesebbet jár és pl. a pisije sem olyan elviselhetettlen szagú mint előtte. De tudom nem mindenki engedheti meg h ilyen tápot vesz. :)

Szóval sztem nézzd meg a Pennyben vagy Auchanban is szoktak szilikonos almot árulni picit drágább mint az a gagyi köves de nem kell hetente pucolni az almot és nem találkozol közet darabokkal minden felé a lakásban :)

2010. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én valami Cirmi nevűt veszek neki 5kg 309 a kamillás 379 a CBAban, ami nem egy olcsó bolt. Nagyon jól csomósodik és nem hordják szét.


Nekem a szilikonos gusztustalan, biztos praktikus, de nem bírnám elnézni hetekig, hiába nem kell még cserélni, meg ahogy sárgul a pisitől..

2010. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!