Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Okozhat a cicámnál magas...

Okozhat a cicámnál magas vérnyomást, ha naponta adok neki egy vékony szelet csirkemell sonka szalámit?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem a cicámnál hogy elég gyakran bepirosodik az orra hegye. Azt olvastam a neten hogy ez jelezheti a magas vérnyomást. Ennyire szigorúan kell venni hogy emberi ételt nem lehet neki adni, mert magas a sótartalma? Történt már ilyen a cicátokkal?
2022. máj. 2. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mert a só miatt tönkremehet a veséje. Voltaképpen lassú halálra ítáled a cicádat. Adj neki sima vízben főtt csirkehúst. Imádni fogja, és nincs ső benne. Sonkábam rengeteg só van
2022. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Most sonka vagy szalámi?


A felvagottak nagy hanyada tartalmaz bődületes vegyszereket.

Minél olcsóbb annál inkabb.


Minél drágább, annál kevesbé.

Külföldi készítmények megbizhatóbbak.


El kell olvasni mit ír a csomagolás!


Inkább főzz neki rendes csirkemellet.


Én apró kutyám azt ette. A főtt csirkemellet.

2022. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sonka felvágott, nem szalámi, nem jól fogalmaztam.
2022. máj. 2. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Hat ha az a gyanud, hogy beteg a macska, akkor ne net alapjan diagnosztizald, hanem vidd orvoshoz.


Valoban nem valo nekik a sos, fuszeres kaja, de ha heti egyszer-ketszer kap egy szelet sonkat, abba belehalni nem fog. Inkabb az a gaz, ha valaki napi szinten parizsivel, majkremmel meg porkolttel eteti a macskat.

2022. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!