Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedves fórumozók,borzasztó...

Kedves fórumozók,borzasztó dologgal fordulnék hozzátok ami éve óta emészt. Nagyon szeretem az állatokat vannak macskáink,velük kelek fekszek. Sajnos a lány macskák nincsenek ivartalanítva nem $ hiányt miatt. Itt egy kicsit ki kell térnem magamra?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok több krónikus betegséggel dolgozok de jóanyámtól függök anyagival és stb. Vissza a témához, nos hát ahol van macska lesznek utódok is akiktől jóanyám születés után megszabadul finom írva ami nem elajándékozást jelent.

Jelenleg ma is ez történt én "titokban" a bűneiért vezeklek amit írhatnék úgy hogy önsértés alkaron vágások,egyszerűen nem bírom idegileg ezt már.

Nem tudom mit tehetnék ész érvekkel sem tudtam eddig meggyőzni a 2 diplomával rendelkező anyámat. Ugyanezen az eljárással ismerek másikat is akik kutyákkal is ezt művelik felelőtlen gazdák. Én kb nem hagyhatom el a házat így állatorvost vagy más segítséget nem tudok kérni. Én is egy rossz ember vagyok mert hagyom.



2022. máj. 10. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Kezel pszichiáter, hogy munkaképes legyél? Ez a kérdés nem az állatok rovatba való, hanem a mentális egészségbe. Nem vagy rossz ember, függetlenedned kéne anyádtól, eltartani magadat, hogy utána legyen pénzed állatorvosra is.
2022. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
90%
És miért nem ivartalanítjátok a macskát? Azt írod, hogy betegen is dolgozol, ha dolgozni tudsz, akkor el is tudod vinni a macskát az állatorvoshoz ivartalanításra akár "jóanyád" tudta nélkül is.
2022. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem a te bűnöd, a vagdosás nem segít, fordulj pszichiáterhez.
2022. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Sajnalom a macskakat, de most kanyarodjunk vissza az elejere.

Hogyhogy nem enged ki a hazbol, akkor hogyan dolgozol? Milyen betegseggel? Mi lesz a penzeddel, amit keresel? Azzal is anyad rendelkezik? Anyad dolgozik? Ha igen, akkor amig dolgozik intezheted az allatorvost. Esetleg a munkatarsaiddal milyen viszonyban van, pl. ha jo a viszony akkor ők elvihetnek ivartalanitani es a par nap labadozasi idot is tolthetne naluk. Es csak akkor kerulne vissza, amikor mar jol van, az normalis kinti macskanal, ha par napra eltunik es anyadnak se szurna szemet, viszont nem kene evente 2-3 almot megolni.

2022. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

Remélem, anyád kínok között fog elpusztulni.

És azt is remélem hogy elköltözöl tőle és az ajtót nem nyitod rá többé. A sírját is leköpném az ilyennek.

Ha dolgozol, akkor nem vagy olyan elveszett, életképtelen. Menni fog az eltávolodás ettől az izétől. Nem írom le a jelzőket amik passzolnának rá, mert akkor engem örökre kitiltanak innen.

2022. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ott dolgozom ahol jóanyám, 60km körzetben nincs állatorvos, autót nem vezethetek.
2022. máj. 10. 19:14
 7/18 A kérdező kommentje:

Kezel pszhiáter igen ő is tud erről.

És ahogy írtam van más krónikus betegségem is.

2022. máj. 10. 19:15
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
De azért jószág van és házhozjáró doki is. Vagy felkeresel egy állatvédő csapatot, akik segítenek eljuttatni a cicusokat ivartalanításra. Ha már ide tudsz írni, akkor őket is ugyanúgy fel lehet hívni vagy írni nekik. Azt nem hiszem el, 660 kmes körzetben az sincs, mert ha leírod nekik mi a szitu messzebbről is eljönnek.
2022. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jóanyám a vezető a munkahelyen,elvagyok a munkatársakkal de segíteni nem tudnak barátaim nincsenek.
2022. máj. 10. 19:20
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkára vagy alkalmas? Mennyit tudsz keresni? Ki kellene kerülnöd anyád esernyője alól.
2022. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!