Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám megevett egy toffifeet...

Macskám megevett egy toffifeet, nem ragad a fogába vagy valami baja nem lesz tőle?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
XDD Mi baja lenne 1 tofifee-től?
2010. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
még az én fogamba is bele szokott ragadni, de "kiszopogatom"xDD
2010. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen kérdéseket olvasva jövök rá, hogy tényleg megérett a világ a pusztulásra.
2010. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
... de legalább is egy gyökeres nevelési és oktatási rendszerváltásra!
2010. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Azt nem értem egy macskának minek adni mégcsak kedveskedésből is 1 db toffifeet??Ők nem értékelik ezt úgy mint az emberek,hogy "hurrá édességet kaptam..!" Inkább minőségi kaját vegyél neki,mint ilyenekkel etesd!!
2010. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
a rágót nem szabad eldobni mert megeszi a madár és összerakad a csőre :)
2010. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Szia! Nyugi, semmi baja sem lesz :) Az én egyik macskám anno megcsinálta azt, hogy leszedte a szaloncukrot a karácsoynfáról, kibontotta és megette :D És nem egy darabot. Reggel vettem észre, hogy lelopkodta :DDD Semmi baja sem lett :) A tiédnek sem lesz :)
2010. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

"Az ilyen kérdéseket olvasva jövök rá, hogy tényleg megérett a világ a pusztulásra"

Dehogyis, most kezd igazán vicces lenni.

2010. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt értem én, hogy non-stop, de meddig van nyitva? És ha leáll az akváriumban a levegőztető te beledobnál a vízbe egy pezsgőtablettát?
2010. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!