Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tulelhette a cica? Megorulok

Tulelhette a cica? Megorulok

Figyelt kérdés
Hazafele jovet lattam kb 50 meterrol, hogy egy macska at akar rohanni egy forgalmas uton, tobbszor megtorpant en meg elindultam fele, hogy nehogy kiszaladjon, de kifutott es pont nekiment egy hatalmas auto… a cicat az utes a hatso felenel erte, utana gyorsan feltapaszkodott es berohant egy kapun, azt hittem ahhoz a csaladhoz tartozik ezert becsengettem, a cica normalisan ment, nem bicegett vagy esett ossze, rendesen futott. Mire a neni kijott a hazbol a cica eltunt a kertben, azt mondta nem az o cicaja, megneztuk a bokrok alatt is de semmi. Szornyu erzes volt latni a balesetet es hogy nem tudtam megakadalyozni. Szerintetek meguszhatta?:( egesz nap ezen agyaltam es nem hagy nyugodni
2022. máj. 18. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

"tobbszor megtorpant en meg elindultam fele, hogy nehogy kiszaladjon, de kifutott es pont nekiment egy hatalmas auto…" gratulálok, pont te kergetted be a kocsik alá.


Tyúkész!

Mit gondolsz, ha egy idegen macska felé elkezdesz rohanni mit reagál?!?!?!?!


Elrohan a másik irányba. BE A KOCSIK ALÁ.


Hiába volt elméletileg jó szándék.


De gáz.

2022. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet tudni hogy mi lett vele, lehet hogy megsérült, de ha szerencséje van akkor csak megütötte az autó.

Egyes válaszoló stílusával nem értek egyet, de sajnos ha az út mentén látsz cicát és gyorsan közeledsz felé, akkor valószínű hogy kifut az útra akkor is amúgy nem akart. Ha azt akarod megakadályozni, inkább állj meg messzebb és add meg neki a lehetőséget hogy a házak felé távozzon, ne át az úton.

Azt helyesen tetted hogy kerested a sérült cicát, biztosan elbújt valahol.

2022. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tisztazzuk, hogy en alapbol is abba az iranyba mentem, es nem futottam fele. Tavolrol is lattam, hogy hezital, hogy elinduljon e eleg sokszor. Nem ijesztettem meg.
2022. máj. 19. 00:29
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Te írtad : tobbszor megtorpant 👉en meg elindultam fele, hogy nehogy kiszaladjon,👈 de kifutott es pont nekiment egy hatalmas auto
2022. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
A macska nem tud hezitálni, mert ha nem tudnád, nem úgy fogja fel a tárgyakat, ahogy mi. Neki egy autó csak egy nagy hatalmas valami, ami mozog, azt viszont nem tudja, hogy az a nagy valami veszélyt jelent rá és meg is ölheti. Ja, és de, sajnos igenis megijesztetted, mert képzeld ő még azt se fogta fel, hogy te meg akarod akadályozni, hogy kirohanjon az autó elé.
2022. máj. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Lehet meghalt. Nem egyszer találtam már döglött macskát a teraszomon. Viszonylag forgalmas út mellett lakok. Gondolom ezeket is elütik és idáig jutnak..

Nem kellene idegen macskákat a kocsi elé kergetned. Igen, ez annak számított. Nem ismer, fél az idegenektől mint a legtöbb kibti macska. Ha nem avatkoztál volna bele akkor nem futott volna ki.

2022. máj. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Mekkora barom vagy kerdezo. Ilyenkor meg kell allni, es megvarni, mi tortenik. Nem elindulni fele, jezusom...te nem ertesz a macskakhoz, meghozza nagyon nem. Szoval ne akarj nekik segiteni, mert nincsenek raszorulva a segitokeszsegedre.
2022. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Meg vagyok lepodve, mennyi rosszindulatu ember van. De igen, ertek a macskakhoz, nekem is van tobb, es koszonik szepen tokeletesen jol erzik magukat es mindenuk megvan.

Nem en kergettem a macskat az utra, alapbol is arrafele setaltam, ha a macskatol fuggetlenul is abba az iranyba mentem volna, azert irtam le, hogy szerettem volna visszatartani, mert kulonben azok a kommentek jottek volna, hogy mekkora felelotlen vagyok hogy nem allitottam meg a macskat, lattam ahogy beleszalad a halalba stb. Nem. Felnott vagyok es tisztaban vagyok vele, hogy az idegen emberektol felnek a cicak es ha odafutok megprobalni elkapni, biztosan kiszaladt volna az utra. Kb 50 meter volt koztem es a cica kozt, akkor is atment volna az uton ha nem lat meg. Oszinten nem tudom minek magyarazkodom, de elkepeszto az emberek rosszindulata. En voltam ott, en lattam az esemenyeket es tudom azt is, hogy semmi szerepem nem volt abban hogy a macska atrohant a masik oldalra. Tovabbi szep napot nektek!:)

2022. máj. 19. 20:24
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

8# Ismered a viccet: egy autós szembe megy a sztrádan a forgalommal......


Szóval itt mindenki hülye csak pont te nem.


Egyébként meg a macska nem ment volna át, hiszen mint írtad is sok autó jött, hatalmasak is....


Ha nem kavarsz közbe, esze ágában sem lett volna beugrani az autók közé.

Te hajszoltad bele. Tudomásul kell venni a tényt.

2022. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
54%

Ha mindenki hülye akkor gyanus hogy te vagy az és nem más!

Dehogy vagy te felnőtt!

1. Úgy fogalmazol mint egy kisgyerek!

2. Olyan miatt aggódsz amit sem akkor sem azóta nem lehet megtudni!

2022. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!