Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a cicának a túl...

Lehet baja a cicának a túl sok halas ételtől?

Figyelt kérdés

Állandóra halas száraz tápot kap, most vettem nagyobb mennyiségben halas nedves tápot mert nagyon szereti, csak utólag merült fel bennem, hogy talán nem kellett volna.


Okozhat problémát, ha huzamosabb ideig mindkétféle eledel halas?



2022. máj. 19. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakerto, de azt olvastam, hogy a sok halas etel noveli hosszutavon a cica jodszintjet, ezert megnoveli a pajzsmirigy tulmukodes eselyet is.
2022. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mivel etetsz, de meg a legjobb minosegu szarazban/alutasakosban sincs 100% hal, tehat nem egeszen olyan, mintha normalis hallal etetned.

Ha rosszabb minosegu, akkor meg alapbol nem sok hal van bennuk.

2022. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szárazból Purizon Fish-t kap, nedvesből most Sheba pástétom variációkat vettem. Tudom, hogy ez nem a legjobb, de ezeket a 90-100%os hústartalmú belsőséges konzerveket nem hajlandó megenni. Cosma Nature-ből szokott még kapni amin látszik, hogy filé, de igazából még a kis adagok végét is ott szokta hagyni, szóval azt sem tudom neki állandóra venni mert a negyede megy a kukába.
2022. máj. 19. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű kajákat kap, mindegy az íze. Nem lesz semmi baja a halasoktól, van olyan macska, amelyik pl csak azt hajlandó megenni
2022. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%

Nyugodtan adj neki háziállat vágás után belet, tüdőt meg amiket ti nem esztek meg!

A cicukám imádja a csirkebelet meg a disznóbelet is!

Tegnap adtak neki romlott tökfőzeléket is! Megette seperc alatt!

2022. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém meg csak kacsát eszik.
2022. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!