Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem találom a kiscicákat?

Nem találom a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Valószínűleg tegnap fialt meg a kinti-benti macskánk. Odakint szült de akárhogy is kísérgetem nem mutatja meg, hogy hol vannak a kölykök. Sehol nem találom őket. :( Elő fogja hozni valaha is?

2022. máj. 24. 19:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%

21

Privatba nem ezt írtad XD

Én legalább ugyan azt küldtem XD

Biztos szar életed lehet ha az enyémet próbálod kitalálni milyen lehet XD

2022. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
38%
22 biztos úgy van, ha te mondod.
2022. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%
Ovi 🤭
2022. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

22

Hova lettél? Azt írja nincs ilyen felhasználó, vagy törólölték esetleg letiltották a fiókod.

Tiltásnál más üzenetet ír ki veled lett valami.

2022. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
24# elment keresni a kiscicákat 😃
2022. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy élő fogja hozni!Vagy lehet hogy már a kiscicák fognak jönni anyjuk után maguktól.Nekünk mindig de mindig előhozták az anyák a piciket megmutatni.Ne sürgesd azt hogy megmutassa, ha elmegy valahova meg vannak a picik.Ha meg nem megy el akkor életképtelenek vagy valami/valaki ellophatta őket☹️.De ne mindig a rosszra gondolj,abban kell bízni hogy majd megmutatja őket, mert ha megvannak úgy is lesz!
2022. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!